O mně

Ahoj!

Moje jméno je Eliška Janoušová (Hudcová) a jsem autorkou blogu, který právě čtete. Jsem 29-letá hyperaktivní holka z Prahy, která má tak trochu rozdvojenou osobnost. Baví mě móda, takže se ve městě ráda oháknu a nahodím make-up. Jenže když se dostanu do přírody, kterou miluju nadevše, stavá se ze mě divoženka, které nedělá problém spát pod stanem a klidně se pár dní nemýt.

Posláním blogu je inspirovat všechny kolem mě k tomu, aby vyrazili ven a trávili čas v přírodě. Proto tu najdete tolik tipů, kam se vydat, jakou horu vylézt, jaké vybavení si pořídit nebo kde sehnat levnou letenku. Zároveň se snažím šířit i to, aby lidem nebylo jedno, co mají na sobě a přidávat pravidelnou dávku inspirace v podobě outfitů.

Vystudovala jsem Vysokou školu ekonomickou (VŠE) v Praze, obor podniková ekonomika a management, ze které jsem si v roce 2019 odnesla titul Ing. Něco málo přes rok jsem studovala v Texasu. Sedm let jsem trénovala jako osobní trenérka ve fitku, dva a půl roku jsem měla svůj vlastní pořad o módě na Stream.cz a teď pracuji na volné noze a dělám úplně všechno, co mě baví. Od fotografie, přes digitální média, až po influencer marketing. Za největší svůj pracovní úspěch považuju mobilní aplikaci Placehunter, kterou jsem vyvinula společně se svým přítelem v dubnu 2021. Je to appka plná vybraných výletů po ČR, která usnadňuje uživatelům objevování pěkných míst tak, aby strávili víc času v přírodě, než hledáním toho správného místa pro svůj víkendový výlet.

Takovými největšími ne-pracovní milníky v mém životě určitě bude úspěšný výstup na nejvyšší horu Afriky – Kilimanjaro (5.895 m.n.m) a nejvyšší horu Evropy – Mt Blanc (4.810 m.n.m.). V září 2019 jsem se účastnila nejtěžšího závodu na světě s názvem Eco-Challenge, který se konal na Fiji. V lednu 2020 ke mně přibyl další člen rodiny a parťák na cesty – černý portugalský vodní pes jménem Gin. Teď máme psy dva. V dubnu 2021, v den spuštění aplikace Placehunter, mě přítel požádal o ruku, takže jsme zasnoubení.

A jsme na cestovatelském blogu, takže nemůžou chybět 3 nejkrásnější cestovatelské zážitky!