Barva lásky

Ahoooj!

Nedávno jsem šla kolem Zary a všimla jsem si červeno-vínové kombinace na figurínách. To mě neuvěřitelným způsobem zaujalo, a tak jsem večer lovila ve svém šatníku všechny vínové a červené kousky, které by se daly zkombinovat dohromady. No a našla jsem nový sytě červený svetr z Na-KD, do kterého jsem se úplně zamilovala a kabelku od mé oblíbené značky Paul’s Boutique <3

Anyways, v pondělí odlétám do USA, takže klasicky před odjezdem mám všeho až nad hlavu a přijde mi, že se poslední dobou děje strašně moc věcí! Vzala jsem novou práci (ale o tom vám povím až příště), vymýšlíme s Martinem nový pořad na Stream, předělávám si byt, pořídila jsem si novou lednici a po 7 letech myčku (ano, vážně jsem nikdy neměla myčku a celý život jsem zatím myla nádobí v ruce) a taky mám novou spolubydlící! 🙂 Přistěhovala se ke na tři měsíce kamarádka, která odjíždí v lednu studovat angličtinu do Sydney a už pustila svůj byt.

Z antibiotik jsem se konečně vyhrabala, o víkendu jsem zabila poslední bakterie v Alpách a už vám o tom sepisuju článek. Byla jsem na skialpech, které mě přesvědčily o tom, že bych se jim chtěla věnovat víc! 🙂 Mám tady někoho, kdo na skialpech jezdí?:)

E.

WEARING: 

Coat – Zara
Shoes – Zara
Handbag – Paul’s Boutique
Sweater – NA-KD
Dress – Forever 21
Cap – Reserved
Scarf – made by my grandma :)))