Budu mít svůj módní workshop!

Ahooooj!

Tak je to tady!

Dneska jsem spustila prodej vstupenek na workshop o oblékání, který bude probíhat 24.11. od 10:00 v Praze v Elite Bloggers Hubu. Víte, že už dlouho jsem nad něčím takovým přemýšlela, ale až teď jsem se do toho pustila po hlavě.

Do Hubu se vejde cca 10 lidí, takže to bude komornějšího rázu, za což jsem vlastně ráda, protože mi za prvé nedělá dobře mluvit před spoustou lidí (ani nevíte, jak jsem vždycky nervózní, když přednáším na škole) a za druhé můžeme individuálně probrat styl každé z vás. Taky vím, že diskuze, která často bývá nejpřínosnější, probíhá v malé skupině lépe.

A o čem workshop teda vlastně bude? Řekneme si nejzákladnější pravidla v módě, ale i nejčastější chyby, budeme se oblékat podle typu postavy tak, aby jsme zakryly nedostatky a odhalily přednosti. Dám vám inspiraci na to, jak využít oblečení tak, jak by vás to v životě nenapadlo. Bude toho ale samozřejmě mnohem víc, nicméně já vám slibuju, že budete odcházet s jasnou představou toho, co si vezmete druhý den (a vlastně všechny další dny) na sebe. Protože já sama znám ten pocit, když ráno stojíte před skříní a tupě do ní zíráte. A pak si jdete ze zoufalosti koupit další nepotřebný kousek do Zary, protože máte pocit, že nemáte co na sebe. A takhle to jde pořád dokola.

Jedno ze zpříjemnění tohodle workshopu bude jídlo, takže řízky nechte doma a i kdyby vás móda nezajímala, přijďte se aspoň najíst, protože jídlo i drinky budeme mít od skvělého Zátiší Group.

Další ze zpříjemnění jsem vymyslela asi před deseti minutama, hihi:) Bude to soutěž na konci workshopu a soutěžit se bude o super balíček, který je zatím překvapením, ale je vážně super a vůbec se mi ho upřímně nechce někomu dávat, protože bych si ho nejradši nechala sobecky pro sebe, hahaha 🙂 Až takhle super výhra je.

A cena? Nesnažím se na workshopu vydělat, jen bych strašně ráda pomohla holkám a ženským jako jsem bývala já nebo jako je moje mamka. Která přesně ráno stojí před tou skříní a neví co má dělat. Určitě ale chápete, že potřebujeme alespoň pokrýt náklady, které na workshop máme. Investujte radši 699,- do toho, abyste se naučili v móde orientovat a ne do další sukně, která se vám po dvou použití rozpadne a kterou jste si koupili jen proto, že jste nevěděli, co si máte vzít na sebe;))))

Veškeré informace a VSTUPENKY najdete TADY!

Tak co? Jste ready být za hvězdu? :))))

E.

WEARING: 

Dress – Ipekyol
Blazer – Zoot.cz
Shoes – Forever21
Turteneck – H&M
Hat – Tonak