Co ty vlastně děláš?

Elite Bloggers – Content Marketing

Ahooooj!

Sice už nejsem nejmladší, ale víte co se říká… Je vám tolik, na kolik se cítíte. A já se pořád cítím na 21 a myslím, že to tak ještě dlouho bude! A shodou okolností (:D) je celý outfit je z Forever 21!:)) Hodně jste se mě na Instagramu ptali na botky, tak aspoň už konečně víte!:))))

Anyways, tenhle celý týden bude trochu hektický (stejně tak jako každý jiný:D). Což mi připomíná docela vtipnou konverzaci s Martinem, který se mě na posledním natáčení zeptal: „hele a co ty vlastně celý den děláš?“ Nejdřív jsem myslela, že si dělá srandu, ale pak mi došlo, že vlastně ani nejsem schopná vysvětlit, co všechno teda vlastně dělám, protože nesedím nikde v kanceláři od do. Každý den dělám něco jiného a to je na tom vlastně super.

O víkendu jsem měla plné ruce práce s FitMoodem na trzích. V pátek se všechno připravovalo a vařilo. Lehnout jsem si šla asi ve 3 (v půl 3 se dopeklo maso:D), vstávala jsem kolem páté ráno, abych byla v 7 připravená na trhu a domů se dostala asi v 8. Chtěly jsme jít s Denčou oslavit naše úspěchy, ale v půl jedné ráno by se naše vzezření dalo přirovnat k zombie.

V neděli jsem jakožto věrný fanoušek tenisu zavítala na finále Laver Cupu, takže jsem si oddechla aspoň tam:) Nepamatuju si, kdy jsem naposledy v neděli nepracovala.

Pondělí jsem strávila pracovně, a to vracením všech půjčených stanů, stolů, atd., vyřizováním mejlů, stříháním videí, psaním článků. Odpoledne jsem měla 4 tréninky ve fitku, od 9 do půl 11 jsem cvičila a domů přitáhla v 11, kde mě čekal asi metrák nádobí. Do postele jsem ulehávala asi v 1.

Dneska jsem po ranní schůzce zavítala poprvé do školy, kde jsem měla být poprvé už před dvěmi týdny a dostala jsem celkem sodu:D Původně jsem tam neměla být ani třetí týden, ale přesunula jsem výpravu na Mt Blanc o tři dny právě kvůli škole, protože mám takový dojem, že by mě odtamtud už fakt vyhodili:D Večer ještě vyrazím na přehlídku MaxMary do Rudolfina, na kterou se strašně těším!

Ve středu ráno začínám ranními tréninky, pak se přesunu buď domů, nebo do Hubu, abych dokončila některé články a konečně se vrhla na webovky FitMood.cz, které jsou pořád ještě v přípravě. Napsat a vlastně připravit celý článek není žádná sranda, to vám povím. Každý si myslí, že je to za hodinu všechno hotové, ale nad blogem trávím cca 7-9 hodin denně. A třeba připravit jeden cestování článek k publikaci trvá cca 15 hodin čistého času. A pak přijde nějaký mentos a řekne, že blogeři jsou dementi, kteří se akorát fotí doma v zrcadle, protože nemají co jiného na práci.

Čtvrtek mám dopoledne většinou volný, ale od 14:00 do 22:15 trávím čas ve fitku, kde mám povinnou čtvrteční službu jakožto trenér, nicméně musím za sebe najít náhradu, protože odjíždím ve čtvrtek ráno zdolávat Grossglockner a vracím se v neděli.

V sobotu většinou zajedu za mamkou a občas jí pomůžu se zařizováním jejího domu. V neděli celý den s Martinem natáčíme MM, dabujeme a fotíme, ale tenhle víkend to bude o něco záživnější:)))

Takhle toho vypadá, že toho není moc, ale představte si, že do toho několikrát do týdne fotíte všechno možné, jezdíte vyzvedávat různé věci na focení, pak je musíte zase vracet, občas se taky někdy musíte najíst, občas udělat něco do školy, někdy si taky zacvičit (ok, každý den:D), běhat po schůzkách, občas to taky chce uklidit doma, občas bych se taky měla vidět se svýma kamarádama, který už tak jsou na mě naštvaný, že na ně kašlu a do toho předělávám ve svém bytě pracovnu. Teď se ale hodně věcí točí kolem FitMoodu a to si neumíte představit, jakého je to zařizování, ať už na úřadech, nebo technických věcí..:)

A teď si představte, co se stane, když nedejbůh odjedu třeba na 4 dny do hor, kde není signál, natož internet, ať už pracovně, nebo jen tak. Celý tenhle program se mi kupí do dalšího týdne a já přestávám stíhat.

Někdy si přeju, aby měl den třeba 40 hodin. Nebo třeba abychom nemuseli spát. Víte kolik věcí bychom stihli, kdybychom nemuseli spát?!? 😀

Takže tak!:) Koukám, že jsem se zase docela rozpovídala, tak já radši končím a běžím na další přednášku! :)))

E.

WEARING: 

Everything – Forever 21