Dámská jízda ve Špindlu

Čaukoooo!

Tak mám konečně po státnicích, které jsem úspěšně failnula!:D Jo. Ani jsem si po týdnu kafí, nespání a šrotování neškrtla, ale holt nemůže mít člověk štěstí pokaždý, takže tomu dám šanci znovu v květnu, společně s obhajobou diplomky, kterou jsem ještě ani nezačala psát, haha:)

Konečně se ale zase můžu věnovat tomu, co mě baví!:) Takže ještě před vyhlášením výsledků státnic jsem stihla sepsat report ze Špindlu, kam jsem vyrazila s holkama na dámskou jízdu!

Strávily jsme tu dva dny plné skvělého jídla a lyžování. No posuďte sami, jak jsme se měly! První den jsme vyjely lanovkou na Medvědín na oběd, potom jsme zavítaly do Ledária a večer vyrazily rolbou (!) nahoru do restaurace na Pláni na #vecerizazitku, na kterou se můžete dostat všichni! 🙂 Nebya to jen akce speciálně pro nás.

Druhý den ráno jsme vstávaly brzo a vyrazily lyžovat na freshtrack, ještě před tím, než se na svah nahrnou všichni, takže manchester zajištěn!:))))

A po dlouhé době mám pro vás i SOUTĚĚĚĚĚĚĚŽ! Tentokrát o DVA SKIPASY do Špindlu! Stačí mi sem do komentářů napsat, co vás na horách nejvíc baví/co máte nejradši a proč! A nezapomeňte mi připojit e-mail, ať výhercovi mám kam napsat! <3

No a zítra odlétám do Istanbulu na dva dny zapomenout na školu a potom hned do Maroka, tak se mega těšim! Mělo to být za odměnu za státnice, ale bude to spíš na žal, hihi:)

<3

E.
P.S. Některé fotky jsou od Lenky! 🙂