DCIM100GOPROG0149521.

Ahooooooj!

Tak jsem zase zpět z Berlínského Melt Festivalu, trochu přejetá, ale zase nabitá na napsaní posledního článku ze Splitu!

Třetí, předposlední den jsme strávily s Natálkou chillem u hotelového bazénu, na masáži a na pláži. Ještě před snídaní jsme vyrazily k bazénu, abychom nafotily nějaké fotky – jednak dokavaď nejsme přežrané k smrti a nemáme obrovská břicha a zároveň dokavaď tam nikdo nebyl 😀

Pak jsme vyrazily na vydatnou snídani a po snídani na pláž. Co se snídaní týče, musím ještě podotknout, že v tomhle hotelu jsem zažila tu největší a nejlepší snídani v životě. Měli fakt úplně všechno, na co si člověk vzpomněl. Vafle, palačinky, vajíčka, ovoce, zelenina, sýry, šunky, jogurty, müsli, francouzské tousty, slanina, dortíky a já nevím co všechno a dokonce tu byla vlastní pekárna s nejrůznějším pečivem.

Vždycky když cestuju, tak moje dietky jsou stranou a jídlo nikdy neřeším, což tyhle snídaně dokazují.  Dávám si nejdřív slanou snídani v podobě vajíček se slaninou a křupavou bagetkou s máslem a potom sladkou, takže tady za mě vedly jednoznačně vafle s nutellou, croissanty a palačinky s javorovým sirupem a ovocem <3 Jo, všechno jsem to snědla!:D

Anyways, původně jsem si myslela, že na pláži vydržím ležet tak hodinu a pak mě to přestane bavit, ale byla jsem tak unavená, že jsem to nakonec vydržela celý den!:) Na pláži jsem dokonce na hodinu vytuhla (!).

Kdo mě zná, ví, že vůbec nejsem beach kind of a person, ale tohle mě totálně dostalo. Ono totiž ležet na pláži má dva významy. První je ten, že vezmete ručník a lehnete si a ležíte a nic neděláte. Ten by mě nebavil. Ten druhý, který jsme my dvě zažily, byl ale super. Vyfasovaly jsme tzv. cabanas, což jsou taková obrovská lehátka s polštáři, stříškou a záclonkami. Nejenom, že to bylo ultra pohodlné, ale celou dobu se o nás někdo staral a nosil nám talíře s ovocem, prosecco a kafe. Takže bylo pořád co dělat! :))))

Odpoledne se začala obloha zatahovat a vypadalo to na pořádnou bouřku, což nám docela vyhovovalo, protože jsme měly naplánovanou masáž, takže jsme aspoň neměly pocit, že přicházíme o opalovačku. Mimochodem jsme se za ten jediný den na pláži opálily tak, že nám při návratu nikdo nevěřil, že jsme byli na pláži jen jeden den!:D Přes masáží jsme si daly ještě vytouženou zmrzku a vyrazily jsme!:) No, co si budem… Masáž byla skvělá. Samozřejmě jsem zase asi dvakrát usnula, což je důkaz toho, jak byla super!:)

No a večer jsme se zkultivovaly a vyrazily na véču, která nebyla o nic skromnější, než snídaně. Mě totálně dostaly kalamáry a černá paella s mořskými plody! Byl nádherný západ slunce, který jsme vyfotily jen z hotelu, protože jsme byly už líné vylézt ven, hahaha:D

Tenhle den jsme si konečně trochu odpočinuly a dohnaly spánkové resty a i když jsem zezačátku myslela, že mě to nebude bavit, musím říct, že to nebylo vůbec špatné!:))))) I hyperaktivní člověk si asi potřebuje někdy pořádně odpočinout 🙂 Víc takových dní! :))

A co vy? Baví vás válet se na pláži nebo to taky vydržíte maximálně den?:)))) No a vzhledem k tomu, že tohle byl poslední článek ze Splitu, do komentářů mi můžete napsat, co všechno vás zajímá ohledně této cesty!:) Odkaz na hotel máte v prvním článku, kdyby to někdo chtěl vědět!:) Každopádně ho moc moc moc moc doporučuju, měly jsme se tady s Natálkou jako princezny!:) 

E.