Hnědá je dobrá

Ahoooj!

Hlásí se Emil Holub! 😀 Tentokrát už zase z Prahy! :)))))

Dneska se mi stala strašně zvláštní věc! Měla jsem strašně pohodový den, plný posedávání po kavárnách s kamarádama a kamarádkama, které jsem neviděla věčnost. Na obědě jsem byla poprvé v T-Ankeru, který mě nadchnul neuvěřitelným způsobem! (Kdo jste tam nebyl, moc doporučuju! Ten výhled na Prahu je fakt krásný!) Když jsem odcházela, šla jsem pěšky a teď přichází ta zvláštní věc.

Poprvé v životě jsem si řekla, že Praha je nádherná a že se mi nechce nikam pryč. Možná budu znít strašně radikálně, ale nikdy se mi Praha jako město nelíbila. Vždycky jsem chtěla utéct někam do Ameriky, nebo Kanady nebo Austrálie. Až do dneška. Uvědomila jsem si, že mi tu vlastně vůbec nic nechybí a že je tu strašně krásně. Pořád jsem nadávala, že tu pořád prší, nebo je moc velká zima, nebo zase vedro, nebo že je tu strašně turistů a nebo moc drahý benzín nebo hnusná zelenina v obchodech, nebo že nemáme pořádné hory ani moře, a nebo že Češi jsou úplně nemožný.

Když jsem šla těma starýma uličkama, byla jsem najednou úplně spokojená a šťastná, že žiju právě tady. Přistihla jsem se dokonce, že se usmívám. Jen tak (Mezi náma nechápu, jak se někdo může jen tak usmívat. Nebo si třeba na ulici zpívat:D Nebo dokonce si povídat pro sebe. A já byla teď jedna z těch lidí, co jsem nikdy nedokázala pochopit).

A co vy? Máte Prahu rádi? 🙂
E.

WEARING: 

Top – Adidas Originals
Skirt – Stradivarius
Shoes – Puma
Handbag – Pull&Bear
Sunglasses – RayBan
Hat – Accessories