Houmlesák na útěku

Ahooooj!

Prosimvás, nemáte někdo zaručenej recept na to, jak NEnakupovat? Já jsem asi vážně nemocnej člověk, ale prostě nedokážu nejít kolem Zary a nekoupit si něco na sebe. Tentokrát jsem šla náááhodou kolem, tak jsem tam vlezla a během pěti minut už jsem smlouvala se slečnou v kabince, jestli si můžu vzít do kabinky 8 věcí. Nakonec svolila, i přes obrovský nápis „MAX. 6 KUSŮ“. Mezi náma to vážně nechápu, proč si jako můžu vzít do kabinky 6 kusů. Když si jako vezmu 7, automaticky to znamená, že ten 7.kousek ukradnu?! Taky mě strašně rozčiluje, proč musím vždycky přikládat kabelku k tomu pípáku. Jako co tím zjistěj?! Jestli jsem si náhodou nestrčila do kabelky kabát?:D

Anyways, tuhle džísku jsem si koupila jako odměnu za státnice a když jsem v ní ještě ten večer pochodovala po centru, míříc do baru, abych je zapila, zamyslela jsem se nad tím, v jakém oblečení se vlastně cítím nejlépe. Jestli to jsou boty na podpatku a pěkný kabát, nebo můj homeless styl. Jsem totiž žena více stylů. Respektive tří.

Ten první bych charakterizovala jako homeless styl:D Někdy prostě nemám náladu na to vypadat jako dáma a hodím na sebe něco ideálně roztrhaného, velké černé sluneční brýle a hlavně kulich. Tenhle styl nosím hlavně když nechci, aby na mě někdo koukal:D Znáte ten pocit?

Ten druhý mám asi nejradši a cítím se v něm nejpohodlněji. Spočívá v teniskách, úzkých černých džínách, tričku a kabátu. Takže takový mix sportovního a elegantního stylu. Už asi všichni víte, jak moc miluju tenisky, takže to asi není žádné překvápko.

A ten třetí je styl alá dáma, takže šaty, overknees kozačky na podpatku, klobouk a dlouhý kabát. Tenhle styl nosím, když se cítím dobře.

Takže oblečení opravdu odráží vaši náladu! Já jsem toho důkazem!:))))

A co vy? Jaký styl máte nejraději vy? 🙂 V jakém kousku oblečení se cítíte nejpohodlněji?

E.

WEARING: 

Jacket – Zara
Pants – Zara
Top – H&M
Shoes – Adidas Originals
Hanbag – Pull&Bear
Beanie – Primark