Jak zvládám všechny svoje aktivity?

Ahoooj!

Poslední dobou jsem spíš za dámu, než za slečnu v teniskách a bomberu, jak tak na to koukám. Ale to dělá asi ta zima, protože v teniskách by mi zmrzly prsty! A zároveň jsem před třemi týdny oslavila 24. narozeniny a už se cítím víc jako dospělá dáma než puberťák. Mám pocit, že jsem už strašně stará, i přesto, že vím, že 24 není zas tak moc. Úplně mě to nervuje, abych pravdu řekla. Už nejsem jen ten student, co nebere nic vážně a má na všechno spoustu času. Už je to vážný. Už musím mít reprezentativní práci a spořit si na důchod!:D Hahaha. Pořád mě ještě uklidňuje to, že jsem stále student a ještě nějakou dobu budu.

Tak jsem si trošku postěžovala a už je mi líp, hahaha :)))

Anyways, už se pomalu balím na výlet do Malé Fatry, kam vyrážím v sobotu s kamarádkou! Strašně moc se těším!:)))) I přesto, že je nahoře v noci asi -17°C, pokusíme se o spaní ve stanu, takže kdyby v pondělí na blogu nebyl report z tohodle výletu, pravděpodobně jsem nahoře zmrzla, hahaha:) Jinak jsem se ale nezbláznila 😀 Ale víte co? Být normální je nuda! To je motto dnešního dne! (A já nevím jak vy, ale já nudu nesnáším.) Když budete sedět doma na gauči, tak sice vám nehrozí umrznutí, ale zároveň vám nehrozí ani to, že zažijete něco nezapomenutelného! YOLO!

Odteď budu pravděpodobně na takovéhle výlety jezdit častěji, tak kdyby někdo chtěl jet se mnou, ozvěte se mi, moc ráda někoho vezmu s sebou!:)

Když už jsme u toho, strašně často mi píšete, jak to všechno zvládám. Školu, práci, cvičení, blog a ještě do toho cestovat. Podle mě je to všechno o prioritách. Pro mě je priorita prožít každý den tak, jako kdybych měla zítra umřít, a taky se podle toho chovám. Mám to štěstí, že mě moje práce strašně moc baví a ještě mi dovoluje k tomu cestovat, protože si nemusím brát žádnou dovolenou a můžu odjet prakticky ze dne na den. Na druhou stranu fakt, že si nemusím brát dovolenou pro mě znamená to, že pokud si někde trajdám a nejsem ve fitku, tak nedostanu zaplaceno. Když si vezmete dovolenou v normální práci, většinou nemáte menší výplatu. A navíc tu jsou víkendy! Po Evropě je přeci tolik zajímavých míst, které se dají stihnout o víkendu!

Co se školy týče, tak tam už je to trochu horší. Fakt, že tam moc nechodím mi potom moc nenahrává u zkoušek, takže se o zkouškovém musím učit třikrát tolik, co ostatní. U nás na VŠE máme na zkoušku jen jeden pokus, takže se mi už třikrát stalo, že mě vyhodili, ani jsem nevěděla jak a musela celý předmět opakovat znova.

Co se peněz týče, tak bych si troufla říct, že umím cestovat dost nízkonákladově. Víkend v Tatrách mě nevyjde o nic moc víc, než víkend v Praze, o kterém jsem šla na oběd s kamarádkou a koupila si jedny nové boty. (Naopak, řekla bych, že když jsem pryč z Prahy, tak ještě ušetřím:D) Když někam letím, tak kupuju zásadně levné letenky, snad nikdy jsem si nekoupila letenku za plnou cenu. Rozhoduju se až na základě letenek v akci, kam pojedu, neplánuji destinaci jako první:)

Co se cvičení týče, tak cvičím 6x týdně a odpočívám jen, když cestuju. Sice jsem zdravou stravou posedlá, ale když jsem na cestách, nedělá mi problém jíst od rána do večera chleba s Nutellou. Beru to jako odpočinek od zdravé stravy a vím, že se k ní vždycky vrátím, jakmile jsem zpátky v Praze. A jak zvládám cvičit 6x týdně, když jsem v Praze? Prostě je to pro mě jedna z priorit, takže když vím, že mám celý den od rána do večera plný, prostě vstanu ve 4:30 a jdu cvičit od 6, nebo třeba o půlnoci. Protože proč ne.

Omlouvám se za tak dlouhý článek, někam jsem se rozepsala koukám!:) Snad to někdo vůbec čte!:)

Pa,
E.

WEARING: 

Coat – Zoot
Skirt – H&M
Shirt – Mango
Handbag – H&M
Sweater – Zara
Shoes – Zara