Karl Lagerfeld xx Tonak

Ahooooj!

Nějakou dobu jsem vás zásobovala samými horami, takže je zase čas na outfitový příspěvěk. Už někdy dávno jsem psala, že mě vždycky strašně baví ten pocit, když přijedu špinavá, smradlavá, zabahněná a nenamalovaná z nějaké cesty zpátky domů do Prahy a během chvilky se ze mě stane zase na pár hodin dáma a vyrážím do města na schůzku. Takový chameleon:)))) 

Těžko říct v čem se cítím líp. Asi bych to popsala tak, že když už jsem desátý den v horách za bezdomovce, těším se na dámu a když už jsem zase moc dlouho za dámu, přestane mě to bavit a už bych zase chtěla být za toho bezdomovce.

Anyways, včera se stala docela zajímavá věc. Ono to vlastně ani zajímavé není když nad tím tak přemýšlím. Tohle je u nás na denním pořádku. Včera mi volala mamka a ptala se mě co dělám zítra. Povídám, že nic záživného a proč. A ona na to, jedem do Laponska na polární záře! Vůbec ji nijak zásadně netankuje moje aktuální angína. No a tak to bylo. Během pár minut jsme koupily letenky a za pár hodin odjíždíme. Měly jsme takové 2 hodiny na to, abychom naplánovaly itinerář, ale stejně většinu věcí budeme dolaďovat za pochodu. Mělo mě varovat, že k něčemu takovému dřív nebo později dojde, jelikož mi několikrát týdně posílala printscreen z aplikace, která předpovídá pravděpodobnost polární záře na různých místech. Upřímně té aplikaci věřím asi tak jako applovskému počasí, ale tak uvidíme, třeba budeme mít štěstí. Při nejhorším uvidíme spousty sněhu a soby:)))) Tak sledujte moje stories a já jdu balit!

E.

WEARING: 

Pants – Bershka
Shirt – Gant
Coat – Marks&Spencer
Blazer – Massimo Dutti
Shoes – Selected Femme (via Zoot.cz)
Bag – Karl Lagerfeld
Hat – Tonak
Scarf – Mango
Belt – H&M