Malé červené

Ahoooj!

Pojďme si dát od cestování chvíli pauzu a vrátit se zpátky do reality. Do té pražské reality. Sama uznávám, že módu poslední dobou strašně flákám, takže jsem se rozhodla, že se jí zase budu věnovat o něco víc, aby i ti, kteří navštěvují můj blog kvůli inspiraci na oblékání nepřišli zkrátka. 

Nedávno jsem se přistihla, že se můj nakupovací režim úplně změnil. Vlastně i režim focení mých outfitů. Nápadně je tahle změna svázaná s koncem Minuty Módy, kdy jsem se ve fashion prostředí pohybovala poměrně často a navíc mě Martin, můj kameraman, vždycky po skončení natáčení nafotil. Teď se zkrátka tak často do obchodů nedostanu a nemá mě kdo fotit.

Jarní počasí z hlediska módy miluju ze všeho nejvíc, protože se s ní dá nejvíc kouzlit, a to i přesto, že jsem obrovským zastáncem minimalismu. V létě totiž máte na sobě oblečení co nejméně a v zimě je zase taková zima, že často člověk rezignuje a oblíkne tu nejteplejší bundu co má a nosí jí celou zimu, protože – pojďme si to přiznat – většina módních řetězců ještě nepochopila význam slov kvalita a funkčnost.

A jaké počasí máte nejraději na oblékání vy? A co si myslíte o tomhle outfitu? Líbí nebo nelíbí? 🙂

E.

WEARING: 

Dress – Zoot
Shoes – Zara
Blazer – Massimo Dutti
Bag – Karl Lagerfeld
Glasses – Mango