Mám před státnicema a koukám na filmy

Ahooj!

Omlouvám se za tak dlouhou pomlku v článcích. Teď je to snad poprvé od začátku, co nemám na blog ani pomyšlení. V pondělí mě čekají státnice, takže jediné, co dělám, je že se učím. A nestíhám. Na víkend toho mám ještě dost před sebou, ale vzhledem k tomu, že jsem dneska strávila krásných 13 hodin v kavárně s ekonomií, a že je pátek večer, řekla jsem si, že si dám volno, naleju si skleničku vína a kouknu na film. Ale pak jsem si řekla, že radši budu dělat něco produktivního a ne jen sedět a koukat na film. A tak jsem si nalila skleničku vína, pustila hudbu, zasedla k laptopu a dala se do psaní tohodle článku.

Mimochodem když už jsme u filmů, v poslední době jsem viděla spoustu dobrých filmů, které stojí za zmínku. V první řadě Allied, což považuju za jeden z nejlepších filmů, které jsem viděla za poslední rok. Můžu doporučit i Miss Sloane, Passengers, Founder nebo Collateral Beauty. Dokonce mě kamarád donutil jít do kina na Logana (mimochodem v životě jsem neviděla víc natřískaný kino!!!) a i když tenhle typ filmů moc nemusím, docela se mi líbil. Poslední dobou koukám na spoustu filmů, asi kvůli tomu, že skončila 6.série mých oblíbených Suits a další je v nedohlednu. Máte vy nějaký oblíbený seriál, kterým bych mohla alespoň dočasně nahradit Suits? A kdo kouká taky na Suits? :))))

A když už jsme u té kultury, včera jsem po dlouhé době zavítala do divadla. Mamce se podařilo sehnat lístky na Cimrmana, na České Nebe, které jsem ještě neviděla a musím říct, že jsem se dlouho tak nenasmála!:))

No, jinak je můj život v poslední době tak nudný, že to ani nestojí za řeč! Ale hned příští týden po státnicích se chystám na spoustu nových zajímavých článků, a HLAVNĚ beru auto a odjíždím v pátek rozjímat do Tater, takže se můžete těšit na spouuustu fotek! 🙂 A poprvé tam taky budu brát svojí novou elektronickou stabilizaci na GoPro, takže bude i videoooo! :))))

Tak paa!
E.

WEARING: 

Top – SheInside
Shoes – some Italian Boutique, but I can’t remember the name, sorry guys 🙁
Pants – Zara
Coat – H&M
Hat – H&M