Moc velká zima na jenom jeden kabát

o28a9033

Ahoooj!

Tak až teď jsem se konečně trochu vzpamatovala z Dubaje a přijedu do tohodle?!?! I když abych pravdu řekla, ten sníh mi ani nevadí. Aspoň je to pořádná zima. Se vším všudy. To mi připomíná, že když jsem včera vstávala v 5:10, proběhlo u mě spoustu myšlenkových pochodů, které sem musím hned napsat, než je zapomenu.

Jako každé ráno jsem se podívala na venkovní teplotu, abych věděla, kolik kabátů si na sebe mám vzít. Nevěřila jsem svým očím, když se na displeji mého telefonu objevilo -16°C. Rozhodla jsem, že to je minimálně na dva kabáty. Když jsem v 6:00 vylezla z baráku, první myšlenka, která mi proběhla hlavou byla, že mi rozhodně nepřišlo, že by bylo -16°C. A vytvořila jsem teorii. Čím větší je zima, tím menší je zima. Já totiž nevím, jak vám, ale mně je mnohem větší zima při 0°C než při -16°C.

Přišla jsem k autu a zjistila, že mám zamrzlé přední sklo. Nic neobvyklého v posledních dnech. Nasedla jsem do auta, nastartovala a vyhrabala se zpátky do sněhu se svojí kartičkou zdravotní pojišťovny, abych seškrábala okýnko. Poprvé v životě se mi stalo, že to prostě nešlo. Ať jsem dělala, co jsem dělala, sklo pořád vypadalo netnuté. Válela jsem se po kapotě s kartičkou zdravotní pojišťovny a nemohla si nevšimnout pokukujících sousedů, kteří se zatím neúspěšně snažili nastartovat auto a pravděpodobně si mysleli, že jsem dostala epileptický záchvat.

Přestávala jsem stíhat, takže jsem po několika minutách jsem to vzdala a sedla si zpátky do auta s tím, že si otevřu okýnko a budu koukat z okýnka do té doby, než se zahřeje motor a topení přední sklo rozmrazí (umíte si představit, jak komicky to muselo vypadat…:D). Jenže mi po prvních deseti metrech tak zmrl nos, že jsem zase zastavila, napsala sms, že přijdu pozdě a čekala na rozmrazení. I po 5 minutách okýnko vypadalo pořád stejně a já jsem si všimla, že mi teče něco na palubní desce. Sáhla jsem na vnitřní sklo a zjistila jsem, že je zamrzlé i zevnitř. Následovaly další pohyby kartičkou zdravotní pojišťovny, podobné epileptickému záchvatu a za dalších 10 minut jsem už frčela. Musela jsem se sama sobě smát.

A co vy? Jak jste přežili tu zimu? :))) Pochlubte se zážitky!

A co se mého outfitu týče, tak možná se divíte kombinaci dvou kabátů, ale dělám to naprosto běžně a můžu to jen doporučit. Konečně jsem si taky pořídila vysoké kozačky, i když kozačky obecně ráda nemám. Zjistila jsem, že prodlužují a zeštíhlují nohy, hahaha :))))) A taky z nějakého důvodu mi v botách na podpatku není taková zima. Mikču mám novou of Ganta a tu si taky nemůžu vynachválit, protože je extrémně teplá!:))))
Tak krásný čtvrtek!
E.

o28a9028
o28a9024
o28a9023
o28a9007
o28a8987
o28a8984
o28a8983
o28a8981

WEARING: 

Nude coat & Black Coat (both the same) – Boohoo
Dress – Zoot
Sweatshirt – Gant
Handbag – Zara
Boots – Zara
Gloves (the warmest gloves EVER!!!!!!) – Primark