Moje mamka

Elite Bloggers – Content Marketing

Ahooooj!

Jak užíváte léto? Já teda na maximum, ale to jste asi všichni poznali hahaha:)))) Vzhledem k tomu, že se chystám na další trip, a to do Dolomit s mojí pološílenou mamkou, tak jsem se rozhodla vám o ní napsat pár řádků, protože je v mém životě nejdůležitější osoba, co mám.

S mamkou máme snad ten nejkrásnější vztah na světě, protože se ani jako mamka & dcera nebereme, což nevím jestli je dobře, ale já si toho strašně vážím a nechtěla bych to jinak. Jsme spíš takové kamarádky. Moje mamka je totiž úplně stejně šílená jako já, takže se mi s ní cestuje (a vlastně i všechno ostatní) ze všeho nejlíp.

Tenhle článek je ve spolupráci s Pandorou, která si v červenci zvolila v rámci kampaně DO téma „přátelství“ a právě o tom můj vztah s mamkou je. Mám pár dobrých kamarádek a kamarádů, ale moje mamka je z nich ta nejlepší a vždycky bude. Tohodle přátelství si totiž vážím ze všeho nejvíc, protože je nejcennější a nikdy takový vztah s nikým mít nebudu. Říkám jí úplně všechno, vždycky mi dobře poradí, toleruje mi všechny moje šílený nápady a do poloviny z nich jde se mnou. Mám s ní tolik zážitků, jako s nikým jiným na světě, je s ní neskutečná sranda, procestovala se mnou půlku světa a myslím, že tu druhou ještě spolu procestujem. Vždycky mě ve všem, co jsem dělala podporovala a já si jí zase vážím za to, co dokázala. Nikdy na světě bych jí za nic nevyměnila a jsem strašně moc ráda, že jí mám.

Vždycky, když někam spolu přijedeme, každý se diví tomu, jaký máme vztah, že tohle prý nikdy neviděl. A víte čím si myslím, že to je? Je to tím, že mě nikdy vlastně nebuzerovala, nebila (:D), a nic mi nezakazovala. Prostě mi to vždycky jenom řekla a čekala, až si to uvědomím sama. Pamatuju si, že mi párkrát říkala, abych nepila. V 16 letech jsem se jednou opila tak, že jsem nebyla schopná chodit a když jsem se (netuším jak) dostala domu, mamka mě posadila do sprchy, pustila na mě studenou vodu a řekla mi: „Já jsem ti to řikala“ a nechala mě v tom vykoupat. Doslova. Sama jsem si uvědomila, že se takhle opít už nikdy nechci a do dneška se mi to už nestalo. Taky mi říkala, ať nekouřím. Asi od 17 do 19 jsem kouřila a po maturitě jsem si teprv uvědomila, jak je to odporné, přestala a teď bych se cigarety už nedotkla. Všechny tyhle věci jsem si ale uvědomila sama a to je mnohem cennější, než dělat prostě to, co mi rodiče řeknou.

Anyways, dneska jsme spolu byly u kadeřníka a pak na obědě a neuvěřitelně si to užily. Za pár dní spolu odjíždíme do Dolomit zdolat Tre Cime (2999 m.n.m) a já se strašně těším, že se zase nasmějeme, jako dvě nejlepší kámošky! 🙂

A co vy, jaký máte vztah s mamkou vy? :))

E.