Moje první hodina boxu

Elite Bloggers – Content Marketing

Ahooooj!

Tak mám svůj první trénink po dvou měsících za sebou a teda žádná sranda to nebyla. To mi vždycky přijde tak nefér, že do kondičky se člověk dostává tak pomalu a dlouho a když přestane na nějakou dobu něco dělat, tak kondička mizí tak strašně rychle!

Zavítala jsem zase do mé oblíbené Sokolovny v Průhonicích, kde jsem si s trenérkou dala hodinu boxu, protože sama box moc neovládám. Teda spíš vůbec hahaha:) Ještě před samotným tréninkem jsem jí poprosila, aby mi udělala i měření na InBody, protože tomu v mém domácím fitku nevěřím ani písmenko, haha:))) Tady mají totiž nejnovější InBody 770 a vzhledem k tomu, že znovu začínám po mém úrazu cvičit, potřebovala jsem vědět, jak jsem na tom, abych mohla výsledky časem srovnat.

Takže vážení, mám 11,5 kilo tuku. A to teda nechci. A nebudu!!!! 😀 Fuj.

V minulém článku jsem psala o challenge, do které jdu, takže tohle beru jako takový start. Takže do poloviny června hlásím, že budu mít 8 kilo tuku. Tak schválně! :))

No a teď k tréninku. Prostě jsem se rozhodla nastoupit do svého krutého režimu nějak epicky, netradičně. A vždycky jsem chtěla box vyzkoušet, tak jsem si řekla, proč ne zrovna teď. A musím říct, že to bylo naprosto skvělý!   Trenérka si mě vzala do staré sokolovny, kde jsme začli rozcvičkou, po které jsem umírala. Zřejmě tušila, že jsem taky trenérka a dala si záležet na tom, abych se nenudila. Byla ale strašně milá, už dlouho jsem nepotkala tak milého a usměvavého člověka a navíc profíka!:) Po cca 10 minutách mi dala krátký kruháč na celé tělo. Dělali jsme výstupy na bednu, zkracovačky, tlaky na ramena s pneumatikama, široké dřepy s (asi stopadesátikilovým) medicinbalem a výdrž ve dřepu s TRX lanama. Strašně mě tyhle alternativní pomůcky jako lana, medicinbaly a pneumatiky baví, protože opravdu zapojí celé tělo.

Potom jsme se přesunuli k boxovacímu pytli. Ze začátku jsem sice tak plácala rukama a nohama kolem sebe, že to vypadalo dost komicky, ale po nějaké době jsem se do toho trochu dostala. (myšleno tak, že jsem pořád plácala, ale aspoň už jsem se trefovala do pytle:DDD). Už dlouho jsem si trénink tak neužila a box mě tak strašně chytnul, že už plánuju další hodinu!

Po tréninku jsem si ještě rychle skočila na 15 minut do sauny, protože jsem se strašně bála, že nebudu moct další den chodit. Sauna na to totiž dost pomáhá:)

Po tréninku jsem vzala mamku na snídani do jejich restaurace, kterou i ona tak zbožňuje. Jestli sem někdy zavítáte, určitě doporučuju jejich „vejce roastbeef“. Objednala bych si tak tři talíře, ale přišlo mi to blbý 😀 Hahaha:)

A co vy? Znáte Sokolovnu? Byli jste tam někdy? Máte taky svoje oblíbené místo, kam chodíte na relax, na jídlo nebo cvičit?:) Zkoušeli jste někdy box nebo něco podobného? 🙂

Krásný zbytek úterý všem!

E.