Na denní bázi

Elite Bloggers – Content Marketing

Ahooooj!

Takže tohle je vlastně můj první článek o kosmetice, protože od vás dostávám strašnou spoustu dotazů, ohledně toho, jaké produkty používám a čím a jak se líčím.

Na úvod bych ráda ale ráda řekla, že kosmetice ABSOLUTNĚ nerozumím a ani po tom nijak netoužím, protože toho je na trhu tolik, že bych se z toho zbláznila. Až donedávna jsem používala levnou kosmetiku, která je běžně dostupná v drogeriích, ale tak nějak asi stárnu a moje pleť už toho nesnese tolik, co dřív, takže jsem se rozhodla před několika měsíci navštívit někoho, kdo tomu rozumí a poradí mi. Zaběhla jsem do Clinique do Palladia a odcházela během půl hodiny s taškou kompletních produktů a hlavou plnou vědomostí a poznatků.

Pořídila jsem si krém Pep-Start, který by měl pleť hydratovat a připravit na vrstvu make-upu. Nemůžu si ho vynachválit! Opravdu pleť nádherně sjednotí a je po něm neuvěřitelně hebká.

Protože jsem ráno extrémně efektivní a od vyhrabání se z postele do opuštění bytu uběhne většinou cca 20 minut, odběhnu si uvařit ovesnou kaši a než vystydne, stihnu nanést make-up. Paní v prodejně mě poučila, že je lepší ho nanášet prsty místo třeba těch houbiček (nevím, jak se jim říká:D Vidíte, psala jsem, že tomu fakt nerozumim!:D). Používám produkt Even Better a rozdíl od levných make-upů je vážně znát! Není tak těžký, takže nevypadám jako vosková figurína, ale normální člověk. A zároveň nesnáším lesklou pleť a tenhle ji dokonale zmatuje.

Potom si jdu sníst snídani, kterou si odnesu do koupelny a položím na poličku pod zrcadlem, abych mohla být pořád stejně efektivní a střídat lžíci se štěčkem na obočí. Obočí mám ráda výrazné a  produkt se jmenuje Pretty Easy Brow Palette. Tady pro vás mám taky jednu radu. Dřív jsem používala tužku na obočí, ale pokaždé mi ho polovina vypadala, což u téhle sady řešit nemusím, protože je díky pudrové textuře mnohem šetrnější. Je složená ze tří částí – tmavé stíny na obočí, světlé stíny pod obočí, aby hezky vystoupilo a fixátor, který obočí učeše a barvu zafixuje. Geniální.

Pak jen lehce přepudruju a obtáhnu lícní kosti bronzerem, ale bohužel vám neřeknu značku, protože se mi už sloupla a já si jí nepamatuju 😀

No a na závěr přicházejí moje klasické černé tekuté linky, ale ty dělám jen pokud mám čas a nebo jen když se mi chce. Dřív bych bez nich nevylezla z bytu, ale dneska už je pořádně flákám a často je vynechávám úplně.

A když mi přeci jenom zbyde trocha času, vytáhnu ještě jednu z tekutých rtěnek a hodím rty do temně vínové, nebo sytě červené. Jiné rtěnky nenosím. Mám prostě jenom dvě, protože jich víc nepotřebuju. Vždycky jsem se tekutým rtěnkám bránila, protože mi přišlo, že jsou všechny lesklé, ale tyhle po dvou minutách zmatní a krásně drží. Navíc se s nimi dají nakreslit přesné, nerozpité linie.

A to je všechno! 🙂 Za takových sedm/deset minut mám nalíčeno a vybíhám z bytu! 🙂

A co vy? Jak to máte ráno vy? Potřebujete hodně času, nebo jste akční stejně jako já?

E.