Nikdy netrefím odstín hnědé

Ahooj!

Poslední dobou jsem si strašně oblíbila hnědou. Nevím proč. Každopádně jí tahám pořád. Jedna věc mě ale neskutečně vytáčí. Že každá hnědá a béžová je úplně jiná. Vždycky mám pocit, že mi bude klobouk ladit s kabátem a pak na denním světle zjistím, že jsem se o deset odstínů netrefila. Třeba ty šaty, co mám na sobě vypadaly večer doma barevně ÚPLNĚ stejně, jako kabát. Chápete to?!

Mimochodem důvod, proč jsem v mínus deseti stupních najednou začala nosit sukně je ten, že se nevejdu do JEDINÝCH kalhot. Ale pracuju na tom. Včera jsem cvičila do čtvrt na dvanáct, protože jsem to dřív prostě nestihla.

Anyways, dneska ani výjimečně nemám o čem psát. Napadají mě jen strašně random věci, které se se sebou vůbec nesouvisí.

Začala jsem poslouchat rap. Hlavně na tréninkách. Třeba tenhle song úplně žeru. Ze zoufalství při zkouškovém jsem se zpaměti naučila Hands Bloody od Mikolase Josefa, tak kdybyste mě chtěli slyšet zpívat, tak stačí napsat.

Možná v pátek pojedu na Slovensko na Kriváň. Na ten Fatranský, ne na ten ve Vysokých Tatrách. Jsou totiž dva. Na tom ve Vysokých Tatrách je -22°C. To bych asi nedala.

Ještě mi chybí tři zkoušky, ale letos jsem zkouškové vůbec nevychytala. Mám samé trojky a jednu jsem dokonce neudělala. Mám toho asi moc a na školu není čas. Krom toho jsem vždycky měla zkouškové hotové do 15.1., letos mám poslední zkoušku ještě 1.2.

Včera jsem byla s mamkou nakupovat a strašně jsem jí vynadala, že chodí oblíkaná jak hastroš, takže jsem jí vnutila skinny jeans a koženou bundu a strašně prokoukla.

Noo.. Dneska je to ode mě asi všechno, já se pádím zase učit!
Pa,
E.

WEARING: 

Coat – Boohoo
Sweater – Zoot.cz
Shoes – Zara
Bag – Chanel
Hat – Accessories 
Dress – H&M
Overknees – H&M