Po roce v obchodě

Ahoooj!

Tak tipů na výlety po Česku bylo v poslední době hodně a je zase čas na jednu kulturní vložku v podobě outfitového článku.

Dneska jsem měla volnou půlhodinku, a tak jsem si řekla, že se zastavím v nějakém obchodě na čumendu. Před covidem jsem courání po obchodech milovala, dokázala jsem v obchoďáku strávit třeba 4 hodiny a prolézt fakt všechno. Dnešní návštěva skoro po roce byla ale jiná o 180°. V respirátoru jsem vlezla do prvního obchodu, zběžně jsem prolétla přízemí a po 10 minutách jsem byla venku. Nezaujala mě jediná věc. Nevzdala jsem to a přeběhla do druhého obchodu, kde jsem se po pětiminutovém přemlouvání přítele nasoukala s dvěma kouskama do kabinky. Vůbec jsem neměla chuť si něco zkoušet, ale hecla jsem to. Samozřejmě to bylo strašný, takže jsem to ze sebe servala a s kapkou potu mezi prsama jsem vylítla ven z kabinky i obchodu. Sundala jsem respirátor a nadechla se čerstvého vzduchu.

Vůbec to nebylo to nakupování, které jsem znala. Vyhodnotila jsem to jako totální třicetiminutovou ztrátu času. Celou tu dobu, co byly obchody zavřené, jsem nakupovala online a až dneska jsem zjistila, jak strašně mi to vyhovovalo. Tak strašně moc, že do obchodu zase dlouho nepůjdu a budu věrná online nákupům.

Tyhle šaty jsem objevila na Zalando Lounge, kam chodím poslední dobou docela často. Je to vlastně takový outlet pro případy, že vlastně nevíte, co chcete a nehledáte nic specifického.

No tak já se běžím balit, zítra ráno odjíždíme do Rakouska na takovou sportovní challenge a hned po ní pokračujeme do Dolomit. Na závěr se vracíme k Dachsteinu a dáváme si s přítelem zasloužený relax v hotelu Falkensteiner, na který se FAKT těším.

E.