S čím kombinovat rolák?

Ahoooj!

Pamatujete si, jak jsem před několika měsíci se Zootem kombinovala černé sako do různých outfitů, abych vám ukázala, jak se dá tak obyčejný basic kousek sladit do zajímavých stylů?

Tak teď je tu takový challenge znovu, ale tentokrát budu kombinovat obyčejný basic rolák, který se na podzim hodí úplně perfektně! Já sama roláky zbožňuju a nosím je snad ke všemu, takže tady jsou tři příklady toho, jak bych takový rolák zkombinovala já a tím poskytla i malou inspiraci vám. Takže pokud máte ve svém šatníku podobné kousky, tak si můžete obléci něco podobného, a nebo když se vám budou moje modely líbit tak moc, že budete chtít přesně ten stejný, tak vám prozradím, že všechny kousky jsou ze Zootu, všechny si můžete pořídit a na všechny jsou na konci každé sekce článku prokliky.

Bylo by super, kdybyste mi dali do komentářů vědět, jaký outfit se mi povedl nejvíc/nejmíň! 🙂

I. S POUZDROVOU SUKNÍ

Kombinace roláku a pouzdrové sukně dobře vypadá, vypadala a vždycky vypadat bude. Je to nadčasovka, která z módy nikdy nevyjde. Hodí se do práce k lodičkám i na víkendový oddych s teniskami. No a aby outfit nepůsobil příliš usedle a konzervativně, přidala jsem baret a navlíkací kotníkové botky, které teď tak frčí:)) Jen tu sukni mám šíleně zmačkanou z celodenního sezení :((

II. S KALHOTAMI

Bílý top a černé kalhoty je snad ta největší klasika, kterou můžete obléknout. Když zvolíte základ takhle jednoduchý, můžete si trochu pohrát s detaily a vybrat zajímavou kabelku nebo do tenisek přidat netradiční ponožky, přesně jak jsem to udělala já:)) Béžový kabát se zase hodí ke zlatým přezkám na kabelce.

III. POD ŠATY

Tenhle trend jsem objevila teprve nedávno a zalíbil se mi tak, že ho teď nosím pořád. A je to úplně jednoduché – vezmete košilové šaty nebo košili, rozepnete první jeden/dva knoflíky a pod ní oblečete kontrastní rolák. Černá a bílá funguje skvěle, ale mám dojem, že i ostatní barvy mohou vypadat dobře. Rolák v takovémto outfitu nahrazuje třeba šátek kolem krku a dokáže i zahřát, když už samotné šaty nestačí:))))

 

Tak a teď by mě děsně zajímalo, který outfit se vám líbí se všeho nejvíc???? Dejte mi vědět do komentářů!

Krásné úterý!
E.