IMG_0004

Ahoj!

Včera večer jsme konečně dorazily do Sydney! Po těch 1000 kilometrech jsme se nezmohly na nic jiného, než na postel, takže první večer jsme se ani do města už nepodívaly.

Oprava mého fotoaparátu také nabírá stále nové obrátky. Hned ráno jsme v vyrazily do opravny, kde mi bylo řečeno, že “tu onu” součástku, která je potřeba, pan opravář včera použil, a že už žádnou nemá a bude jí muset objednat z Canonu, což by trvalo 5 pracovních dní. Myslela jsem, že na místě umřu. Za 5 dní už budeme o 3000 km jinde. Nedala jsem se a prudila v opravně dalších pár minut, až pána napadlo, že by tuhle součástku mohl použít ze staršího modelu, ale nebyl si jistý, jestli by to vůbec šlo. Přesvědčila jsem ho, ať to alespoň zkusí s tím, že se zastavím odpoledne.

Tak jsme celý den couraly po Sydney, a i když z toho courání nemám jedinou fotku, docela jsme si to užily. Omrkly jsme samozřejmě i Operu a slavný Harbour Bridge, a přecpaly se na místním fish marketu.

Odpoledne jsem se vrátila do opravny, kde už se ze dveří na mě pán culil. Pochopila jsem, že byl pokus úspěšný a o pár minut jsem si už odnášela svůj opravený klenot.

Ještě večer jsme vyrazily zpátky do centra, takže už jsem zase pobíhala po městě se stativem a fotila co nejvíc fotek, kdyby náhodou si to soušástka ve foťáku rozmyslela.:)) A tohle je výsledek večerního focení, v příštím článku už Sydney za světla!:)
E.

IMG_0041
IMG_0040
IMG_0036
IMG_0034
IMG_0032
IMG_0024
IMG_0023
IMG_0016