Tour de můj byt

Ahooooj!

Tak vzhledem k tomu, že poslední dobou pomalu vyměňuju staré kousky v bytě za nové, rozhodla jsem se vám trochu přiblížit to, jak já vlastně bydlím. Když se řekne blogerka, tak si každý představí nějaký stylový byt v centru s vysokými stropy, kde jinou než bílou barvu nenajdete. Jenže tak to vůbec není.

Do mého bytu jsem se přestěhovala když mi bylo 18, takže hned po maturitě (a rozhodně ne z toho důvodu, že bych musela – prostě jsem chtěla být samostatná:))) a v tu chvíli jsem absolutně netušila co je to nějaký DESIGN. A bohužel podle toho taky můj byt vypadá. Je to splácanina IKEY a pár designových kousků, které jsem si pořídila teprve nedávno. Nijak mi to asi ani nevadí, protože ve svém bytě trávím tak málo času, že se ani nestačím rozčilovat.

Takže vezmu to postupně.

Obývák.

Tady trávím většinu času, protože když už jsem doma, tak pracuju z domova. A protože chvíli neposedím, tak se většinou s počítačem válím na gauči ve všech různých pozicích. Teprve nedávno jsem si pořídila novou televizi. Kdybyste viděli tu starou, tak se mi nedivíte:D Poprvé mám smartku od Philips s ambilightem a jsem z ní úplně vyřízená. Ne, že bych si zkvalitnila obraz Ulice nebo Výměny manželek (:D), na televizi jako takovou jsem naposledy koukala asi před pěti lety, a to jen z toho důvodu, že dávali všechny díky Harryho Pottera za sebou, ale používám spíš všechny její ostatní funkce. Youtube, hudba (hoooodně hudby) a taky trošku Xbox (hihi:))

Taky jsem si potáhla nově gauč, který býval béžový, ale po pár letech jsem nasbírala takových fleků od kari, rajské, inkoustu, laku na nehty a make-upu, že už se na to nedalo dívat. Vzhledem k tomu, že mám šedý gauč, tak jsem si musela pořídit i nový stůl na odkládání svých nohou, který byl předtím taky dubový. Vybrala jsem betonový vzor, na kterém teď ulítávám ze všeho nejvíc. A na něm teď vznikají všechny ty fotky na Instagram:DD

Vlevo v rohu je zrcadlo. Úplně zbytečné, ale přece jenom svůj význam má. Mám byt hodně tmavý, a tak jsem do něj potřebovala dostat nějaké světlo, s čímž mi obří zrcadlo dost pomohlo. Navíc se před nim koná veškeré líčení, protože v koupelně mám taky dost tmu. A třetí význam je takový můj malý fotokoutek, haha:)

Poslední dominanta je věšák s oblečením. No, jakožto správná blogerka mám takových hadrů, že to ani hezké není, takže už musím řešit provizorní možnosti uskladnění. Bohužel dvě třímetrové skříně už nestačí.

Ještě se musím pochlubit svým geniálním lustrem! Když ho večer rozsvítím, vrhá na bílé zdi strašně zvláštní vzory:)

Koupelnu mám snad tu nejmenší na světě. Přísahám bohu, že se do ní dva lidi nevejdou. Na poličce najdete všechny moje poklady. Často se mě ptáte, jakou kosmetiku používám a jestli mám nějakou svojí oblíbenou značku. Neměla jsem, ale už mám. Vždycky jsem používala levné make-upy z D&M a bylo mi to úplně jedno, co si patlám na obličej. Ale pak jsem objevila Dior a nedám na něj dopustit. S výjimkou make-upu, který mám od Clinique a ten už nikdy nevyměním!

V ložnici mám všechny skříně s oblečením, takže ta je po obýváku druhá největší místnost. Z ložnice mám i vstup na balkon, ale tam jsem nebyla ani nepamatuju. Představa posedávání na balkonu mě úplně nerajcuje 😀 Ale není nic lepšího, než v neděli si přispat, dát si snídani v posteli a pracovat z postele <3 Mimochodem tady vzniká dálší várka fotek na Instagram! 😀

Pak mám v bytě i pracovnu (se stolním počítačem, další postelí a obrovskou knihovnou), která bohužel svůj účel neplní. Jediné, co stojí za zmínku je moje sbírka pohledů. Před několika lety jsem se rozhodla si z každé své cesty přivézt pohled. Ty se mi začly tak kupit, že jsem je všechny vyvěsila na nástěnku a dneska už takovýchle nástěnek mám 6, takže prakticky zabírají celou jednu stěnu:)

V chodbě najdete hlavně můj botník, ze kterého je mi špatně vždycky když ho otevřu. Nejsem schopná žádné boty vyhodit, takže pořád jen přibývají, takže dvacet tři poliček, každá po čtyrech párech praská ve švech.

A posledním přírůstkem do mého bytu je myčka. Doufám, že mě nepřestanete sledovat když vám řeknu, že je tohle moje první myčka v životě. Ani u rodičů, ani těch 7 let, co v tomhle bytě jsem, jsem myčku nikdy neměla a nádobí jsem celý život myla v ruce. Takže ani nevíte, jakou jsem z ní měla asi před měsícem radost!!! :))))

 

Tak takhle nějak vypadá moje bydlení za posledních 7 let. Těm, kdo očekával stylový design se omlouvám, že tím můj byt nedisponuje, haha:))) Kdyby vás cokoliv zajímalo, napište do komentářů, ráda odpovím!:)

E.