Ahoooj!

Další parádní místo na přespání objeveno! A je jen kousek za Prahou!

Jak jste si na mém blogu už asi všimli, neuteče mi jediný glamping nebo chatka, která se dá pronajmout. A ani tentokrát jsem neotálela, když jsem objevila tenhle treehouse. Rezervačku jsme udělali hned na druhý den a už tak jsme se nemohli dočkat.

Chatku ve stromech najdete pod názvem Treehouse Hrusice. Rezervovat jí lze přes Airbnb. Ale nečekejte žádný luxus. V chatce najdete jen dvě křesla a postel. Uvnitř je tolik stupňů, kolik venku. Není totiž nijak izolovaná a jediný zdroj tepla je malý krb uvnitř kruhovitého interiéru. S sebou je potřeba si přibalit spacáky, rozečtenou knihu a dobré víno. Wifi je tu sprosté slovo.

Pokud vám nic z toho nevadí, tak směle vyražte! Za odměnu se vám naskytne ničím nerušený výhled na okolní přírodu (a ovce!:D).

Lokalita

Chatka je postavena ve výšce několika metrů na kraji louky, kde se celý den pasou ovce. Z druhé strany je ohraničená lesem, takže soukromí je zajištěno perfektně. I přesto, že se treehouse nachází asi 45 minut od Prahy, připadáte si, jako kdybyste byli in the middle of nowhere.

Podobného rázu je třeba Beldov, o kterém jsem psala nedávno, tak mrkněte i na ten! 🙂

P.S.: Pejsci tu jsou dovoleni, ale nedoporučují se. Pozemek i chata je obehnána elektrickými ohradníky a žebřík se jim také líbit nebude :)))

E.