Tvrdohlavě za svými sny

Elite Bloggers – Content Marketing

Ahoooooj!

Jen co trochu vysvitlo sluníčko, zahalila jsem se do bílé, kterou tak miluju! Martin samozřejmě zase zaperlil (ty jeho hlášky si už musím všechny někam psát, protože vždycky vysloví dokonalý komentář na můj outfit). Řekl mi, že vypadám jako Emil Holub, který má právě namířeno na safari 😀

Je pravda, že na mě lidi na ulici koukali divně, ale spíš bych řekla, že působí komicky kombinace berlí, postižené nohy a all-white outfitu s kloboukem. Na sobě mám i mimo jiné šperky od Pandory. Pozorní čtenáři si už určitě všimli, že mám ráda minimalismus a jednoduchost, takže jsem zvolila ty nejjednodušší kousky. A jejich jarní kolekce je plná takových kousků! Tenhle jemný set se mi zalíbil na první pohled a podle mě by mohl doplňovat každý elegantní outft. Protože v detailech je síla!

Do světa vyšla jejich nová jarní kampaň, která nese název „DO“ a vybízí ženy k tomu, aby byly silné se postavit světu. Aby byly své a stát si za tím, co chtějí dělat. DO je oslavou každého okamžiku ženy. DO povzbuzuje ženy k tomu, aby nezanedbávaly své vášně a sny, aby řekly světu, jak se cítí a co si myslí. Postavit se za to, v co věří.

S touto kampaní se ztotožňuju celým svým srdcem, protože já si stojím za tím, co si myslím a jdu si za svými sny docela tvrdohlavě:) Hlavních pilířů kampaně je hned několik, ale mě nejvíc charakterizuje DOStyle a DoExplore, protože odráží moje dvě největší vášně. A to je móda a cestování.

A vyzývám i vás, postavte se za svoje sny a jdetě jim naproti! Buďte silné a oslavujte každý váš úspěch. A když přijde neuspěch, řekněte si, že všechno špatné je pro něco dobré. Mně se to totiž potvrdilo už několikrát. Moje zranění mi asi chtělo říct: „zbrzdi, odpočiň si.“ A já si z toho nic nedělám, protože sice jsem invalida, ale aspoň si odpočinu a budu mít čas se učit na státnice. Kdyby se mi nic nestalo, pravděpodobně bych se na ně nestihla pořádně připravit a odcházela bych ze školy s brekem. Takže já opravdu věřím, že všechno špatné je pro něco dobré!:)

A co vy? Napište mi do komentářů, co charakterizuje nejvíc vás?:)

E.

WEARING: 

Culottes – F&F
Blazer – F&F
Top – Lindex
Shoe – Nike
Hat – Accessories
Jewelry – Pandora