Week in pictures

Článek vznikl ve spolupráci s Borotalco

Elite Bloggers – Content marketing

Ahooooj!

Za celý týden jsem nasbírala pár fotek, které se sebou nijak nesouvisí, ale přesto jsem se chtěla podělit o to, jak vypadal můj týden po státnicích. Člověk by řekl, že vymetu všechny bary a střízlivá domu nepůjdu ani v pondělí. Už jsem asi stará, protože můj týden ani náznakem nepřipomínal nic takového.

Ten doznívající stres mi pořádně zatopil celý týden, takže začátek týdne jsem trávila v posteli s bolestí hlavy a únavou takovou, že mě vyčerpalo se i najíst. Druhou půlku týdne už jsem měla aktivnější. Vydala jsem se třeba do Fashion Areny v rámci #ZažijDenim a ozdobila (nebo spíš zničila:D) jsem si svojí Levisku.

V sobotu jsem běžela svůj první 10 km závod, na kterém jsem málem položila život. Závody na 5 km zvládam v pohodě do 20 minut a ty mi jdou. Jenže idea, že uběhnu 10 km za 40 minut byla fakt úplně vedle:D Pozvalo mě Borotalco, které bylo jedním z hlavních partnerů závodu. Mimochodem, kdyby někdo nevěděl, Borotalco vyrábí super deodoranty s inovativní technologií Odor-Converter, která obsahuje mikrokapsle a ty se aktivují pokud se potíte. Jednoduše řečeno – čím víc se potíte, tak tím víc funguje. A proto je to za mě jednička pro sport.

Dneska jsem byla v Hubu trošku popracovat. Zároveň jsem se tam pustila do fantastického projektu Plogging, o kterém se víc dozvíte právě teď v mých Instastories! Odpoledne jsem byla omrknout LG event, kde se představovaly nové pračky & sušičky, ale o nich ode mě ještě uslyšíte, protože s nimi právě navazuji spolupráci, na kterou se strašně moc těším!:)

No a teď už sedím v autě a drandím směr Alpy! Konečně! Čímž se dostávám zpátky k prvnímu odstavci o oslavě státnic. Hory jsou totiž přece moje oslava!!! :))) Tentokrát razím k jezeru Gosausee a na dvě ferraty.

Krásný týden přeju!:))

E.