Zelené kombo

Ahoooooj!

Takže pardón, ale já jsem se zamilovala. Do tohodle zelenýho setu!!!!! Už dlouho jsem nebyla z nějakýho kousku tak nadšená!:)))) Akorát mě Martin donutil sundat si tu skvělou nádražáckou čepici, se kterou to podle mě bylo lepší. Fakt nechápu, co proti tý čepici všichni maj, je skvělá!:D

V souvislosti s tímhle outfitem jsem si vzpomněla, jak jsem si kupovala svoje první culottes. Bylo to asi před rokem a půl a tehdy teprve přicházely do módy. Říkala jsem si, že to je určitě zase nějaký výstřelek a za půl roku už o nich nebude nikdo vědět. Pamatuju si, že jsem do nich ani v tu dobu nechtěla investovat, tak jsem si je koupila ve výprodeji v F&F asi za 150,- a ještě o dvě čísla větší, protože mojí velikost neměli, s tím, že si je doma založím.

Teď v úterý, když jsme natáčeli MM na Příkopech, tak jich bylo vidět víc, než klasických úzkých kalhot, takže se evidentně pořád drží, čehož je další důkaz to, že jich jsou stále plné obchody. Bylo mi řečeno, že se pánské části populace vůbec tyhle široké kalhoty nelíbí, což na jednu stranu chápu, ale na druhou stranu jsou neuvěřitelně pohodlné:) Já jich doma vlastním už asi deset a pořád mě neuvěřitelně baví.

Anyways, pokud tenhle článek čtete, já se asi toulám někde po Norských Lofotách a běhám od jednoho kamene k druhému a fotím všechno, co se dá!:) Doufám, že se máte stejně fajn jako já!:)))))

E.

WEARING: 

Co-Ord – Zara
Shoes – Asos