Žena v hnědém křiváku

Ahooj!

V první řadě bych chtěla všem moc poděkovat za veškerou podporu, která se mi dostala po publikaci předposledního článku:) Moc si toho vážím a společně s váma jsem usoudila, že je to vážně asi tím počasím. Ta zima už je prostě dlouhá a jeden slunečný den v týdnu mi prostě nestačí. Vždycky jsem nechápala, proč je v Norsku v zimě největší procento sebevražd, ale už to docela chápu. Počasí náladu asi vážně ovlivňuje.

Přijde mi ale, že jsem z nejhoršího venku. Mám totiž najednou zase dost práce, takže nemám ani čas nad tím přemýšlet. Třeba dneska jsem měla přednášku na VŠE. Přednášela jsem o dress-codech a módě v korporátech a docela jsem si to užila:) Dostali jsme se k zajímavým diskuzím a jsem ráda, že se lidi o módu zajímají víc a víc:)

Anyways, co se mého outfitu týče, tak tyhle skvělé košilové šaty jsem si přivezla z Valencie z Cosu. A vzhledem k tomu, že můj oblíbený kousek oblečení je bílá košile, umíte si určitě představit, jak moc miluju bílé košilové šaty! Mám asi osmery a Vojta vždycky říkal, že mezi nima nevidí žádný rozdíl. Bundu mám ze Zary a tu stejnou, akorát šedou, jsem koupila mamce. Musím říct, že jsem tenhle týden neodolala a koupila si něco na sebe. Pořídila jsem si takový růžový komplet právě ze Zary, protože jejich nová kolekce je vážně top!

Tak mě napadá, máte někdo nějaké nápady na článek, který by se nějak týkal módy? Na fitness články je toho hodně (a jsem si vědoma, že jsem už dlouho žádný fitness článek nepublikovala), ale k těm většinou nemám fotky, protože je pro mě strašně těžké něco ve fitku vyfotit a zdokumentovat třeba svůj trénink. Ale pokud máte něco, co se týká módy, budu ráda za jakékoliv tipy! :))

Krásný pátek!
E.

WEARING: 

Dress – Cos
Jacket – Zara
Shoes – Zara 
Bag – Céline