Žena

Elite Bloggers – Content Marketing

Ahoooj!

Včera jsem se vrátila z Itálie, totálně zničená, špinavá a unavená, ale plná zážitků, jaké jsem nikdy nezažila. O tom vám ale povím v článku přímo o Dolomitech. Vždycky když se vrátím z divočiny, mě hrozně baví ze sebe zase udělat dámu, asi abych vykompenzovala to, jak jsem vypadala poslední čtyři dny. Vrátí mi to totiž takovou tu mojí ženskost, protože v horách si připadám víc jako Tarzanka, než žena.

Tyhle fotky zase vznikly ve spolupráci s Pandorou, jejíž téma v rámci kampaně DO na měsíc srpen je WOMEN POWER. Proto taky ta sukně a podpatky. I když to tak občas nevypadá, jsem žena a občas i víc, než si myslíte. Sice lezu po horách, zvedám činky a nosím tenisky, ale jsem ráda, že jsem holka. Jednou se mě někdo zeptal, jaká si myslím, že jsem, abych sebe samu popsala. Nejdřív jsem vůbec netušila a vzpomněla jsem si na pracovní pohovory a otázku: „Proč bychom si měli vybrat právě vás?“ To mi nikdy nešlo.

Nicméně jsem se nad tím zamyslela a přišla jsem na tohle. Myslím, že asi nejsem úplně typická holka. Lehce hyperaktivní a střelená. Vždycky pozitivní a optimistická. Extrovertní, ale zároveň individualistka. Silná a trvdohlavá. Mám svojí hlavu a vždycky si jdu za tím, co si myslím, že je dobře. Spoléhám se vždycky jenom na sebe a vždycky si se vším nějak poradím. Nevím, jestli to jsou pozitivní vlastnosti, ale já je tak vnímám.

A o tom přesně myšlenka Pandory je. O silné ženě, za kterou se 100% považuju. Takže moje rada zní, buďte samy sebou, sebevědomé a jděte si za svým, protože když nejde o život, jde o prd. A toho se držím vždycky já a pomáhá to. Ne vždycky se mi daří a spoustu věcí už jsem taky zkazila. Nabourala jsem auto, ztratila mobil, zlomila si kotník, neudělala zkoušku, ale stačí si říct, že opravdu o nic nejde. Vždycky se dá všechno řešit a vždycky se všechno vyřeší, tak na to myslete:) Auto se opraví, bez mobilu jde chvíli žít, kotník se uzdraví, zkoušku udělám další semestr.

A co vy? Ztotožňujete se taky se srpnovou myšlenkou Pandory? :)))

E.

WEARING: 

Skirt – Reserved
Top – H&M
Jewelry – Pandora
Shoes – Botovo.cz
Handbag – FEZ (via Zoot.cz)