Zpátky do sedmnácti

Ahoooj!

Uffff to byl teda víkend! Včera jsem se vrátila z Malé Fatry a zažila jsem tam něco neuvěřitelného, ale nebudu to prozrazovat, ať se máte na co těšit! Sepíšu to všechno do příštího článku, ale ještě předtím jeden outfit post:)

Akorát sedím v mé oblíbené kavárně a snídám svojí oblíbenou kávu a dělám oblíbenou aktivitu – píšu článek. O minulém týdnu jsem už psala a teď se rozepíšu ještě o mých myšlenkových pochodech, které se minulého týdne tak trochu týkají.

Po dlouhé totiž jsem měla vážně depku. Jakože fakt depku. Řekla bych, že naposledy jsem měla depku, když jsem se učila na maturitu, takže tak před pěti lety. Jsem ze všeho nějaká unavená a nic mě nebaví. Ani cvičit. Takže za poslední měsíc jsem nabrala dalších 5 kilo a poslední dva týdny jsem nebyla cvičit ani jednou.

Ani nepamatuju, kdy bych měla takovou pauzu se cvičením, když nepočítám dovolené. Dalo by se teoreticky říct, že cvičím už 5 let v kuse, bez pauzy a minulý týden přišel den, kdy jsem si řekla, že už nemůžu. Už nemám energii. Takže jsem mezi tréninkama pospávala a spala jsem třeba 15 hodin denně. V noci i ve dne. Kdykoliv jsem byla doma, usnula jsem. Třeba i na pět hodin. A čím víc jsem spala, tím víc jsem byla unavená a neschopná cokoliv udělat. Doma se mi začal hromadit nepořádek a čím větší nepořádek a čím víc věcí jsem měla na práci, tím méně produktivní jsem byla.

A do toho jsem začla tloustnout takovým způsobem, že jsem si musela koupit dvoje nové kalhoty, protože jsem se do svých starých prostě nevešla. Začala jsem se přejídat a přestala jsem mít kontrolu nad sebou. Co dělám a co jím. Připadala jsem si jako kdybych se vůbec nedokázala ovládnout. Vždycky jsem si řekla, že od zítra se do všeho pustím, ale nikdy se nic takového nekonalo a další den byl úplně stejný jako předtím.

Takže jsem teď na +8 kg. A cítím se strašně. Asi nejhůř za těch posledních 5 let. Navíc jsem nemocná, takže si umíte představit, jak moc mi to přidává. A právě proto tenhle outfit. Vytahaná Adidas mikina je totiž to jediné, v čem se cítím jakž takž pohodlně.

A taky právě proto jsem utekla zase na víkend do hor. Vyčistit si hlavu. A mám dojem, že se mi to během víkendu povedlo, ale to ukáže až čas.

To je asi tak k mým myšlenkovým pochodům za posledních 14 dní a doufám, že se to brzy vrátí do normálu, protože tohle vůbec nejsem já. Vždycky jsem byla optimista, nic mě nikdy nezkolilo, vždycky jsem překypovala energií. Ale předpokládám, že i tenhle typ lidí jednou vyhoří. Asi ne tak často, jako ostatní lidi, ale jednou se to stát muselo.

A co vy? Taky jste někdy něco takového zažili? Jak jste se s tím vypořádali? Máte nějaký lék, který na tohle vyhoření pomůže? 🙂

Krásné pondělí!
E.

WEARING: 

Hoodie – Adidas
Coat – Stradivarius
Pants – Zara
Shirt – Gant
Handbag – Céline
Shoes – Nike
Glasses – Asos