Asymetrie

BM3A9896

Ahooj!

Tak jak užíváte léta? Já se ho nemůžu nabažit! Konečně dělám zase to, co mě baví, chodím zase pořádně cvičit, maximálně se zase věnuji blogu, přečetla jsem už dvě knížky a uklidila si doma šatník. Vytřídila jsem si staré oblečení, které příští týden odvezu na charitu. Ve fitku fitku přes léto moc práce nemám, protože mi to klienti pěkně flákají a jezdí si na dovolené, haha:))

Zítra mám v plánu s Vojtou piknik v Průhonickém parku, tak se můžete těšit na nějaké fotky!:) Chystám se také na karlovarský festival, kvůli kterému jsem musela posunout naplánovanou dovču na Slovinsku. S kým z vás se na festivalu potkám? :))

Ke konci příštího týdne půjdeme s Vojtou na seskok padákem, který jsem dostala od maminky k Vánocům a čekali jsme jen, až bude teplo, takže se taky můžete těšit na zážitky, pocity, fotky a videa!:)))

No a ještě připomínám soutěž z Gradou, která končí dneska ve 20:00, tak ještě házejte poslední fotky z Prahy na Instagram s označením #prahaneznama a @timetofit, ať můžete vyhrát knížku s názvem „Praha Neznámá“ a máte co číct na dovče u moře!:)) /více info TADY!/

Ke konci týdne budu startovat další soutěž o dárkový poukaz do e-shopu s oblečením a botami, tak nezapomeňte sledovat blog, ať vám nic neunikne a můžete si pořídit třeba nové tenisky na léto!:)))

A mimochodem, jak se vám líbí outfit? :)))))))))

Pa,
E.

BM3A9927
BM3A9897
BM3A9912
BM3A9900
BM3A9921
BM3A9931
BM3A9910
BM3A9928

Photos by Martin Klesnil

WEARING: 

Skirt – Reserved
Shoes – Adidas Originals
Top – H&M
Hat – H&M
Watch – Komono
Handbag – Chanel