Barbie

Ahooooj!

Poslední dobou se mi děje strašně zvláštní věc. Neustále zaspávám a je úplně jedno, kolik hodin v noci spím. Prostě mi ráno zazvoní budík a já si vůbec nepamatuju že zvonil, ani že jsem ho v zombie módu vypnula.

Takže včera, jako každý den tenhle týden, jsem zaspala o 45 minut. Už mě to přestává překvapovat, protože fakt od pondělí do čtvrtka jsem ani jednou nevstala včas. No, odtrénovala jsem si ranní tréninky a vyrazila do servisu na pravidelnou prohlídku auta. Přišla jsem tam, slečna mě posadila na gauč, abych chvíli počkala. Během dvou minut jsem byla úplně tuhá a asi za dvacet minut mě budí servisák, že se omlouvá, že mě nechal tak dlouho čekat. Omluvím se s tím, že jsem nějaká unavená, společně se tomu zasmějeme jdeme do jeho kanceláře vyřešit papíry.

Servis auta má trvat několik hodin, takže mi nabízí odvoz aspoň někam na metro, protože servis je na dálnici na Stodůlkách, kde nejezdí ani autobus. Ten den mě čekají dvě schůzky, na kterých v pravidelném intervalu zívám a omlouvám se. Odpoledne volám Uber, aby mě odvezl zpátky do servisu, kde jsem si měla vyzvednout svoje auto. Jakmile se Uber rozjede, mně padají víčka a já na sedadle spolujezdce okamžitě usínám. Vůbec jsem nebyla schopná udržet otevřené oči, takže jsem spala až do cílové stanice, kde jsem si přebrala svoje auto a odjela do fitka odtrénovat ještě odpolední/večerní tréninky.

Když jsem přišla v 10 večer domů, měla jsem si ještě připravit prezentaci na dnešní den. Jako každý semestr totiž přednáším na VŠE jednu přednášku v rámci předmětu Etikety pro manažery, kde se věnuji dress-codům a současné módě. Jenže jakmile jsem si sedla na gauč, už mi padaly oči znova. Nařídila jsem si budíka na 6:00 s tím, že si to připravím ráno. Přednáška byla od 11:00, ale od 8:00 jsem měla jeden trénink.

Probudila jsem se 7:50, takže píšu okamžitě omluvnou zprávu, že jsem ZASE zaspala a vystřeluji z postele jako když mě na nože berou. Na prezentaci jsem se samozřejmě nestihla ani podívat, takže to byl jeden velkej free-ride 😀

Vůbec to nechápu, ale pořád všude usínám a nejsem schopná dvě minuty nezívat. Ráno si většinou vůbec nic nepamatuju a 6 dní ze 7 zaspím, přitom v noci spím jako zabitá a docela i dlouho, řekla bych kolem 6-7 hodin. Nestávalo se tohle někomu? Co s tím?!?

E.


WEARING: 

Suit – Boohoo.com
Shoes – Puma
Backpack – Parfois
Top – H&M