Barevná kombinace, která prostě nefunguje

Ahooooj!

No ani nevíte, jakou radost jsem měla, když v Praze minulý týden padal sníh. Naposledy si ho tolik pamatuju někdy před osmi, deseti lety.

A taky jakou radost jsem měla, když jsem poskládala outfit. Trvalo mi to sice asi půl hodiny, ale povedlo se. Nějak mi to poslední dobou vůbec nejde, když to není kam nosit.

Dneska bych ale chtěla psát o jedné barevné kombinaci, která mě poslední dobou dokáže zvednout ze židle tím, jak prostě k sobě neladí. Spoustě lidem se to asi bude zdát nepochopitelné a nebudou se mnou souhlasit, ale já tuhle kombinaci prostě nemůžu vystát.

Bílá & krémová

Když si totiž k bílé barvě vezmete něco krémového (nebo chcete-li světle béžového, nude, pískového, latté), bude krémový kousek vedle bílé vypadat špinavě a zapraně. Co tím myslím, se můžete podívat na tenhle nebo tenhle outfit z Pinterestu.

Před psaním tohoto článku jsem si dala tu práci a něco jsem si o kombinování bílé a krémové přečetla, ale nikde jsem nenašla žádný zdroj, kde by se psalo, že se spolu nemůžou kombinovat. Což mě docela překvapilo. V některých článcích ji dokonce k sobě doporučují. Takže můj názor je opravdu asi jenom můj a všechno si dělám těžší sama.

Nedávno jsem si pořídila v záchvatu tenhle krémový kabát, načež jsem zjistila, že ho nemám k čemu nosit, protože všechna moje světlá trička jsou bílá. Tak jsem si k němu pořídila aspoň tuhle kostkovanou sukni, která má v sobě ukryto trochu stejné krémové. Problém samozřejmě nastal hned po tom, co jsem si jí vzala na sebe – za prvé jsem málem zmrzla a za druhé je to jediný kousek, který se ke kabátu hodí a nemůžu ho nosit do aleluja. A jsem tam, kde jsem byla.

Co vy, máte taky nějakou barevnou kombinaci, kterou prostě nedáváte? 🙂

E.

WEARING: