-5 stupňů

Elite Bloggers – Content Marketing

Ahoooooj!

tak si zkuste tipnout, kam jsem takhle šla oblečená. Mám na sobě termotričko, normální tričko, sako a kožich. Před focením jsem ze sebe ještě servala šálu, čepici a rukavice, abych nevypadala jako eskymák. No samozřejmě, že na natáčení. Natáčeli jsme MM den před mým odjezdem do USA a museli jsme nutně natočit dva díly, protože jsem byla 14 dní pryč. Jenže venku bylo -5 stupňů a nás čekalo několik hodin postávání na místě.

Tak proto ten outfit!:) Je celý z Forever 21, který shodou okolností otevřel další obchod, po Černém Mostě už i na Chodově a já jsem se zúčastnila jeho slavnostního otevření teď ve čtvrtek a musím říct, že to byla moc povedená akce!:) Vždycky se mi nově otevřený obchody strašně líbí, protože jsou neskutečně uklizený a všechno oblečení bylo perfektně srovnaný a to je pak radost pohledět!

Mimochodem, když už jsme u toho Chodova, byla jsem se tam po jeho rekonstrukci podívat a úplně se mi z toho zamotala hlava, kolik je tam obchodů. Pamatuju si, jak jsem se nemohla vzpamatovat z obchoďáku v Dubaji. Tuším, že tam mají největší OC na světě. Nakupování a chození po krámech jako správná holka miluju, ale tohle bylo i na mě příliš a jen, co jsem do něj vlezla, chtělo se mi brečet:D Nakonec jsem to po 15 minutách vzdala a utekla odtamtud. A na ten Chodov si taky budu muset zvyknout, protože ten k tomu dubajskému nemá daleko.

Bohužel se ale Vánoce blíží a my budeme muset do těch obchoďáků naběhnout stejně, což mě úplně děsí. Moc dárků na Vánoce většinou nekupuju, protože máme hodně malou rodinu, takže se snažím všechno zvládnout online. V tý souvislosti mě napadá, že bych mohla sepsat nějaký inspirační článek o tom, co koupit blízkým k Vánocům. Ne, že bych byla nějakej guru, ale tak třeba vás tam něco zaujme! Chtěli byste takovej článek?

E.

WEARING: 

Coat, t-shirt, pants, shoes, blazer – Forever 21
Handbag – Paul’s Boutique