Bloggerky na tripu ve Splitu

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ahoooooj!

Tak se konečně hlásím už ze Splitu! 🙂 Slíbila jsem vám, že vám povím, jak jsem se tu ocitla, co tu vůbec dělám a proč, tak tady je vysvětlení. Mě a Natálku z theNattiness.com pozval hotel Le Méridien Lav Split na opening jejich beach clubu no a my jsme s radostí pozvání příjaly.

Beach Club se otvíral 1.7. a my jsme už 30.6. ráno seděly v letadle. Naplánované jsme tu měly celkem 4 dny, plné intenzivního programu.

Když jsme přiletěly, hned na letišti se nás ujal jakýsi sympaťák, který nám pomohl s kufry do auta. Za dalších dvacet minut už jsme vystupovaly před OBROVSKÝM hotelem z limuzíny. Vstoupily jsme do gigantické haly a zamířily k recepci. K našemu údivu jsme dostaly dva pokoje, každá svůj, ale vzhledem k tomu, že ještě nebyly připravené, recepční se strašně omlouvala a podávala nám voucher do hotelového baru. Zamířily jsme tedy právě tam a objednaly si dvě mojita, o kterých jsme celou cestu letadlem mluvily. Nutno podotknut, že hotelový bar měl výhled na přístav a pláže (!).

Za další půl hodinu už jsme otevíraly dveře do našich pokojů a nestačily se divit. Jednak byl pokoj obrovský, ale byl v 9.patře, takže si umíte představit ty výhledy.

Vzhledem k tomu, že jsme byly hladové, trochu jsme se zkultivovaly a zašly do hotelové venkovní restaurace u přístavu, kde jsme si daly jen malý snack, protože jsme věděly, že nás čeká velká večeře.

Za další hodinu jsme se potkaly dole u recepce s Majou a Bojanem, kteří se o nás celý pobyt starali. Naplánovali nám guided tour po starém městě, kterou jsme započali vyhlídkou. Potom jsme se plynule přesunuli dolů do města a obešli Dioklecánův palác a promenádu.

No a večer jsme už zasedli do vyhlášené restaurace, kde jsme si daly tu největší večeři na světě, samozřejmě seafood, který tak zbožňuju! Maja nám doporučila typický chorvatský drink, který jsme vyzkoušely. Kromě toho, že byl výborný, byl tak silný, že ani nevím, jak jsem se dostala do postele, a to jsem měla jen dva! (:D) Asi kombinace únavy, alkoholu a faktu, že normálně skoro nepiju, hihii:)

No a o dalším (ještě nabitějším) dnu zase zítra!:) Tak doufám, že se těšíte!:))

E.