Výlet lodí kolem Splitu

DCIM100GOPROG0089320.

Ahooooj!

Další skvělý den ve Splitu je za námi! Tentokrát jsme se s Natálkou vydaly na cestu hotelovou lodí! Vyrazily jsme na Hvar a po cestě si trochu zaskákaly z lodi a vykoupaly se. Cesta na Hvar trvala asi hodinu a půl. Když jsme dojeli k pobřeží, zaparkovali (asi spíš zakotvili, žejo?:D) jsme loď a naskočili do motorového člunu, který nás dopravil na souš. Dali jsme si snad ten nejlepší oběd – samozřejmě další seafood. Mimochodem jsem poprvé v životě ochutnala humra! Ještě že jím všechny mořské potvory, protože jinak bych byla celé čtyři dny v Chorvatsku asi o hladu, hahah:))

Jen počasí se na nás nějak extra netvrářilo, ale co, aspoň jsme se nespálily!:D Zataženo bylo celý den, jen po cestě zpátky do Splitu asi na půl hoďky vykouklo. Nakonec to byl docela příjemný odpočinek od celodenního zpoceného kníru! Hahaha:)

Teda musím říct, že by mi asi vůbec nevadilo na lodi strávit třeba týden a jen popojíždět podél pobřeží! Ten den tak strašně rychle utekl, ani nevím jak.

Odpoledne jsme se vrátili do Splitu a začly se trochu kultivovat na tu onu opening party, kvůli které jsme tu vlastně vůbec byly.

Bohužel z party žádné fotky nemám, nechtěl se mi tahat foťák, ale byla skvělá! Výborné pití, ještě lepší jídlo a skvělý DJ. Beach club sám o sobě byl snad ale úplně nejlepší! Odcházely jsme už kolem druhé ranní, ta voda nás pořádně zmohla!:)

A v příštím článku vám ukážu něco málo z hotelu a jeho okolí!:)

E.