Čím se líčím?

Ahoooooj!

Před nějakou dobou jsem slíbila článek o produktech, které používám při líčení a teprve teď jsem si našla čas na to, abych všechno vyskládala na stůl, vyfotila a napsala o mých nejoblíbenějších produktech.

Ne všechny produkty používám každý den, takže se neděste. Taky nepoužívám jen jednu značku, protože mi u každého produktu vyhovuje něco jiného. Míchám dohromady Dior, Douglas, Vichy, Clinique a dokonce i Essence.

Tak pojďme na to!

Jako první ráno po umytí obličeje použiju booster Mineral 89 od Vichy, o kterém jsem psala teprve nedávno, ale oblíbila jsem si ho opravdu rychle. Pleť pěkně sjednotí, je po něm hladká, rozzářená a připravená na nánosy každodenního make-upu. Navíc po ránu jeho gelová textura krásně zchladí!:)

Potom přichází na řadu make-up. Střídám dva, podle toho, jak jsem opálená – jeden je tmavší a druhý světlejší. Teď jsem nějakou barvu chytla, takže používám make-up Dior Undercover (odstín 032). Je zároveň i trochu těžší a lépe kryje, než Clinique Even Better (odstín CN52), o kterém jsem taky už psala. Občas jsou ale dny, kdy nepotřebuju perfektní make-up, který zakryje všechny nedostatky, takže sahám právě po Even Better, který je lehčí a kryje o něco méně.

Protože mám ráda matný vzhled, make-up lehce zafixuju pudrem od Dioru, který na obrázku není. je totiž v dezolátním stavu, a tak jsem ho na fotku nedala O:-)

Místo tvářenky používám bronzer taky od Dioru, jehož název je DiorSkin Mineral Nude Bronze (odstín 02). Mimochodem štětce na cokoliv mají nejlepší zase v Douglasu.

Na zvýraznění obočí používám Pretty Easy Brow Palette od Clinique, o kterém jsem už taky psala. Texturou připomínají spíše stíny, které podle mě tolik obočí neničí (narozdíl od tužky).

Co se očí týče, tak nejdřív nanáším světlé a nevýrazné stíny. Střídám paletku od Diora s názvem Colour Gradation (odstín 002)a Douglasu (Basic Palette z kolekce Metal Eyes). Obě mají béžovo-hnědý odstín, takže opravdu nic výrazného.

Potom přichází na řadu moje ikonické linky. Abych byla upřímná, poslední dobou jsem trochu zlenivěla, protože jsem objevila prodlužování řas. Takže jsem poslední dobou linky úplně vynechávala a nosila jen výrazné řasy. Ale nedávno jsem je zase sundala a nechávám je pár měsíců odpočinout. Takže jsem se vrátila ke svým kočičím linkám, na které používám (podržte se) voděodolné tekuté linky od Essence Liquid Ink. Vyzkoušela jsem snad tisíc linek, ale opravdu mi nejvíc vyhovujou ty nejlevněší.

Na horní řasy nepoužívám řasenku žádnou, protože to pro mě prostě nemá smysl. Žádné řasy prostě nemám. Ale řasenkou od Dioru s názvem DiorShow Iconic (090) přetáhnu aspoň spodní řasy, které díkybohu nějaké mám, hihi:))

Na rty dost často zapomínám a ty šidím nejvíc. Pokud ale po nějaké rtěnce sáhnu, tak před nanesením rtěnky použiju Lip Maximizer od Dioru (vypadá jako modrý lesk, ale vůbec modrý není), který rty díky kolagenu trochu zvětší. Když mám náladu na rudé rty, tak po cca 10 minutách jen obtisknu lesk do kapesníku a nanesu rudou rtěnku od Dioru (nejradši mám odstín 999). Druhou oblíbeným produktem jsou tekuté rtěnky od Clinique (odstín 02 Flame Pop nebo odstín 07 boom pop).

Pokud na rudou rtěnku náladu nemám, tak rty přetáhnu jen narůžovělým rtěnko-balzámem Dior Lip Glow (odstín 101),po kterém rty vypadají tak nějak zdravěji.

A tím celá moje ranní rutina končí. Všechno zvládám cca za 15 minut, takže rozhodně v koupelně netrávím hodiny.

Kdybyste měli jakýkoliv dotaz, sem s ním! 🙂

E.