Léto volá!

Elite Bloggers – Content Marketing

Ahoooooooj!

Já mám takovou radost, že venku je konečně pěkně! Už se nemůžu dočkat toho, až bude 25 stupňů celý den, ne jen ve 2 odpoledne!:)

Já si ale léto udělám ještě o něco dřív!:) Už mám potvrzené dvě cesty! První do Benátek na dva dny za dva týdny a druhá na tři dny do Chorvatska do Splitu. Oboje jsou sice pracovně, ale víte, jak já beru práci… :)))) A určitě se i vy máte na co těšit, bude spooousta fotek a snad i nějaká videa:)

Taky jsem si koupila konečně svoje první RayBany!!!! Hahahaha a mám z toho Vánoce. Vždycky jsem byla na sluneční brýle strašně nepořádná a nosila jsem je bez obalu v kabelce mezi klíčema, takže si umíte představit, jak po dvou týdnech vypadaly. Zároveň mám druhý zlozvyk, že vždycky když vysedám z auta a třeba tankuju, nebo jdu jen něco vyzvednout, položím si je vždycky na sedačku řidiče a když lezu zpátky do auta, tak na ně samozřejmě zapomenu a rozsednu je. Takhle jsem zničila minimálně patery. Tím pádem jsem si říkala, že si pořádné brýle nezasloužím, když nejsem schopná se k nim chovat hezky. Ale teď?! Teď svoje brýle ochraňuju jako by byly ze zlata O:-)

Taky jsem si pořídila nové botky z Reserved, protože se mi strašně líbily, jak jsou jednoduché, ale snad nepohodlnější boty jsem nikdy na noze neměla. Ušla jsem v nich asi kilometr a musela jsem je sundat, protože byly celé od krve:( Takže i kdyby se vám moje slip-ony líbily, určitě si je nekupujte, nebo skončíte s puchýři na nohách.

Anyways, chtěla jsem v tomhle článku hlavně psát o létě a klasicky jsem se zapovídala o nesmyslech:D Chtěla psát o tom, co si vybavím, když se řekne léto. Kromě takových těch klišé, jako je cestování a volno od školy, mě napadlo i pár jiných věcí.

Jako malá jsem se v létě cpala od rána do večera zmrzlinou a to byl pro mě symbol léta. Pamatuju si, jak jsem chodila na točenou zmrzku do Světozoru, protože ta byla nejlepší. Předevčírem jsem si to léto trochu připomněla a po celém dni natáčení jsme s Marťasem vyrazili se trochu osvěžit. Jelikož jsem fitness trenérka, nemůžu jen tak dlabat zmrzlinu, kdykoliv mě napadne, jako za mladých let. Zaujal mě ale sorbet z jejich 100% jahodové zmrzky a musím říct, že je to skvělá a hlavně zdravá alternativa ke klasické zmrzlině!:) Nebyl ani tolik sladký, takže jsem neměla výčitky svědomí. Určitě doporučuju!:)

Dalším symbolem léta jsou pro mě šaty. Miluju šaty a nosím je většinou celé léto. A ze všeho nejradši mám košilové šaty. Přes zimu jsem jich nashromáždila desítky, tak se těším, až je budu moct vytáhnout ven!

V létě mi taky vždycky strašně vyšisují vlasy, takže v září je ze mě blondýna. Ještě jsem k tomu většinou černá jako cikán:D Mám to štěstí, že se dobře opaluju a snad nikdy v životě jsem se nespálila. Kdo to má stejně?:)))

A co vybavíte vy, když se řekne léto? Co pro vás léto znamená?:)))

E.

WEARING: 

Culottes – Answear
Top – Asos
Jacket – Zara
Shoes – Reserved
Sunglasses – RayBan