Diagnostika vlasů u Kérastase

Článek vznikl ve spolupráci s Kérastase

Ahooooj!

Tenhle týden jsem navštívila Kérastase salon a musím se se svojí zkušeností s vámi podělit, jelikož byla neuvěřitelně přínosná a věřím, že se bude hodit i některým z vás!:)

To, že mám 99 % času příšerné a neupravené vlasy jsem věděla, ale co jsem zjistila v Kérastase salonu, o tom jsem neměla ani tušení. V jejich salonech totiž existuje věc, která se jmenuje diagnostika vlasů a která vám zjistí všechno, co jste o svých vlasech nevěděli a měli byste. Je to taková kamerka, která vám změří třeba průměr vlasu, lámavost, hustotu a nebo třeba zjistí, jak moc se vám vlasy mastí a nebo jak máte citlivou pokožku. Já jsem třeba zjistila, že vlasů mám celkem dost, ale mám je strašně tenké. Taky jsem zjistila, že u kořínků je mám krásně zdravé, silné a zacelené, ale u konečků jsou suché, zlámané a zničené.

Podle toho, jaký máte s vlasy problém se potom u Kérastase namíchá koktejl těch látek, které vaše vlasy potřebují nejvíc. Tenhle koktejl se u nich jmenuje FusioDose. Tím vám vlasy umyjí a na závěr doporučí i domácí péči, kterou byste měly používat, abyste dosáhly dlouhodobého efektu.

Já jsem vyfasovala nejvíc produktů z řady Densifique, která podporuje objem vlasů. Tak a teď důležité info – kde vám tuhle diagnostiku udělají a kolik to stojí?

Diagnostiku vlasů vám udělají v jakémkoliv salonu Kérastase, nicméně pouze ve vybraných salonech mají tuhle kamerku. Diagnostika vlasů se dá totiž udělat i ručně, ale samozřejmě tenhle přístroj je přesnější. Nejlepší je asi mrknout na seznam salonů Kérastase, mrknout, který máte nejblíž a jednoduše tam zavolat a zeptat se, jestli tuhle kamerku mají.
A nejlepší na tom je, že tahle služba diagnostiky je u nich úplně zadarmo, jen potom ta péče FusioDose něco stojí, ale cena se salon od salonu liší.

A co vy? Jaké máte vlasy vy? Co vás na nich nejvíc rozčiluje? Za mě to je určitě fakt, že jsou zničené a rovné jak hřebíky, takže i když je natočím, tak za 10 minut jsou znovu rovné:( Nojo, holt jsem se nenarodila jako Negin Mirsalehi :DDD

Mimochodem první fotka je „před“ a všechny ostatní fotky jsou „po“ – docela rozdíl, co? :)))

E.