Jak vypadá můj den?


Ahoooj!

Všimli jste si někdy, že 90% mých outfitů obsahuje bílou košili? 😀 Já jsem si to uvědomila až teď a opravdu můžu říct, že bílá košile je můj nejoblíbenější kousek šatníku. Oblíbila jsem si ty od Gantu, protože mi sedí skvěle střihově a materiál je kvalitní a pevný. Nesnáším totiž, když mi pod bílou košilí prosvítá podprsenka.

Anyways, dostávám od vás kladné reakce na moje delší články, tak jsem se rozhodla, že v každém článku od teď bude i něco z mého života a pokusím se tak odpovědět na všechny vaše otázky. Teď mám konečně na blog docela dost času, takže se ráda podělím o něco zajímavého, co se kolem mě nebo přímo v mé hlavě děje. Často se mě ptáte, co já vlastně celé dny dělám. Jak vypadá můj běžný den? Pokusím se to shrnout do jednoho článku, což bude dost těžké, protože každý den dělám něco jiného.

Nesnáším totiž stereotyp a už teď vím, že rozhodně nebudu nikdy pracovat v kanceláři nějaké velké korporátní firmy. Paradoxně jsem 3 roky pracovala v advokátní kanceláři a zezačátku jsem obdivovala všechny právníky a koncipienty a říkala jsem si, že taky jednou taková budu. Jsou úspěšní, inteligentní, vydělávají slušné peníze a mají prestižní práci. Ale postupem času mi nějak začalo docházet, že to tak super není, když každé ráno vstávají ve stejnou dobu do práce, jezdí každý den tu stejnou trasu, chodí do stejné restaurace na oběd, domů chodí vyčerpaní a nemají čas na nic jiného.

Abych se vrátila k sobě, tak já sice nemám stálou práci a stálý příjem, ale zato je můj běžný den rozmanitý, chaotický a produktivní. Ráno vstávám tak různě. Když mám kruháč, vstávám v 5:45. Teď, když je Vojta v Portugalsku, tak vedu všechny pondělní, středeční a páteční ranní kruháče (kdybyste chtěli dorazit, tak určitě můžete! mrkněte sem!). Když kruháč nemám, tak mám většinou ranní tréninky ve fitku. To vstávám o něco později, protože mám fitko 5 minut od bytu. Když nemám ani kruháč, ani tréninky, tak mám školu, třeba ve čtvrtek začínám v 9:15, takže vstávám kolem 7:45. A když nemám ani jedno, tak spím třeba do 11 a doháním spánkové deficity. To se mi poštěstí třeba jednou za týden. Zbytek dne si plánuju většinou podle tréninků ve fitku. Jsem spíš večerní trenérka, takže ráno mám třeba jen jeden nebo dva tréninky a žiju odpoledne, kdy jich mám třeba 5 za sebou, takže vlastně ve fitku trávím čas jen ráno a odpoledne/večer.

V mezičase právě nastává moje produktivní chvilka, která spočívá v psaní článků, focení fotek, natáčení Minuty Módy, běhání po schůzkách, učení se a psaní seminárek do školy. A to všechno za přítomnosti mojí chillové hudby (mimochodem už mám skoro hotový únorový playlist!). Ještě musím do svého programu napasovat můj trénink a dost často se mi stává, že cvičím ve fitku až po zavíračce v noci, protože mám tréninky do 10, takže není výjimka, když domů přijdu po celém dni o půlnoci.

O víkendech jsem na tom trochu lépe, a i když trénuju i v sobotu a v neděli, není tréninků moc. Většinou o víkendu natáčíme Minutu Módy, ale když mi to vyjde, tak někam vyrazím, protože aktivní odpočinek je pro mě (jakožto hyperaktivní ženu) ten nejlepší odpočinek.

Nikdy bych tohle neměnila za práci v kanceláři a jsem vlastně spokojená, že je můj týden tak chaotický. Nesnáším nudu, takže to, že se nezastavím znamená, že se nikdy nenudím.

Tak to je ode mě pro dnešek všechno!:) Kdyby vás ještě cokoliv zajímalo, tak mi napište do komentářů!:)
Krásné pondělí,
E.


WEARING: 

Skirt – Reserved
Shirt – Gant
Coat – Boohoo
Handbag – Reserved
Shoes – Zara