Když nosí všichni černou, noste bílou

Ahooooj!

Poslední dobou mě nějak strašně baví bílá a béžová barva. Když se kolem sebe na ulici podíváte, všichni se halí do černé a modré a šedé, ale skoro nikdo nenosí světlé barvy! A mě baví být jiná, než ostatní, takže asi proto:) Zase jsem si nemohla odpustit tu bílou košili alá jak by řekli diváci Minuty Módy „Eliška zase vypadá nejhůř ze všech tří slečen a hlavně jí kouká podolek!!!!!“.

Taky jsem si pořídila nové tenisky, protože bílých tenisek není nikdy dost! Po minulé zkušenosti s teniskama z Reserved jsou tyhle od Woden jsou úplně jiný kafe! Vnitřní podrážka je z korku, takže si určitě umíte představit, jak měkkoučké a pohodlné jsou!:) Dají se sehnat třeba na The Wardrobe.

Kabelku jsem ulovila u Londýnské značky Paul’s Boutique a pár kousků mají i na Zootu. Nejlepší je na tom to, jak je obrovská. Přesně na moje busy days s laptopem a deseti krabičkama s jídlem:D Ještě mi do oka padla žlutá varianta, nad kterou ještě přemýšlím:) Každopádně když jsem Paul’s Boutique objevila, nebyla jsem schopná si vybrat jen jednu. Je to přesně můj styl, takže jejich kabelku u mě rozhodně nevidíte naposledy!:)

Já vážně nechápu, jak je možný, že si většina holek vystačí jen s nějakou pidi kabelkou! Jenom moje peněženka má velikost jedné takové kabelky:D Krom toho s sebou každý den tahám notebook, protože vždycky když mám chvilku volného času, zasednu k němu, ať jsem kdekoliv a udělám alespoň kousek práce. Vůbec si neumím představit, že bych ho s sebou neměla! A nemluvě o tom množství jídla, které s sebou všude nosím. A co voda? Tyhle holky nepijou??? Je tady nějaká taková slečna? Prosím prosím, vysvětlete mi to, co v té malé kabelce máte? 🙂

Anyways, dneska jsem si byla zaběhat a přinesla jsem si domů klíště. Nikdy v životě jsem klíště neměla, takže jsem se samozřejmě strašně vyděsila a jak jsem se ho snažila hystericky vykroutit, tak jsem ho přetrhla v půlce a v noze mi zůstaly zakousnutý ty strašlivý kusadla. Fuj 😀 Před smrtí mě zachránili až ve fitku, kde na to šli s olivovým olejem a za deset vteřin jsem je měla venku.

Jo a mám tady taky jeden velký thought, se kterým asi potřebuju pomoct:) Natáčení videí v Tatrách mě tak chytlo, že jsem se rozhodla, že začnu natáčet i další videa. Nemám úplně ráda slovo vlog, protože ty, který jsem viděla mi přišly postavený na hlavu. Takže, velká otázka je co tedy mám vlastně natáčet?

Napadly mě tři možnosti. První možností jsou cestovní videa, ale ne v tom stylu, jako je mám doteď. Napadlo mě, že bych mohla mluvit o tom, jak cestuju, kam jedu a proč, kde jsem koupila letenky, co mám s sebou, co se mi po cestě přihodilo a tak.

Druhá možnost jsou cvičící videa, která pro mě budou hodně těžká natočit, protože potřebuju někoho, kdo by mě točil, takže by jich nebylo asi tolik. Mohla bych natáčet svoje tréninky a třeba nové cviky, které mě napadnou. Mohla bych do nich zahrnout nějakým způsobem třeba i stravu a nějaké tajné triky:))

No a třetí možností jsou tedy ty vlogy. To znamená všechno možné dohromady, takže natočit každý den, který je nějak zajímavý. Prostě videa o mém životě.

Co vy na to? Pokud budete mít ještě nějaký zajímavý nápad, co točit, sem s ním!:))) Budu moc moc moc ráda za jakékoliv tipy!:)

E.

WEARING: 

Pants – H&M
Shirt – New Yorker
Sweater – Zoot
Shoes – Woden
Handbag – Paul’s Boutique