KVIFF – den druhý

Ahooooj!

Hlásím se znovu z mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech, tentokrát z druhého dne!

Ráno nám naštěstí den začínal až v 1, takže jsme si mohli trochu pospat. I když.. Jak se to vezme:D Čtyři hodiny spánku nám nestačily, ale lepší než drátem do oka, hihi:) Dopoledne jsme si došli na snídani do Nespressa a už ve 2 nás čekal první film! A taky poslední, hihi:) Jmenoval se A Ciambra a byl super! Viděl ho ještě někdo?? 🙂

Odpoledne jsme měli program v Nespresso VIP Lounge, kde se nás ujali coffee baristi a ukázali nám spoustu skvělých drinků s kávou. Kávové mojito je už celkem známé, ale věděli jste třeba, že skvěle chutná kombinace tonicu, grepového sirupu, espressa a ledu? Mně by tahle kombinace nikdy nenapadla a dokonce bych si i řekla, že to nebude chutnat dobře, ale realita byla úplně jiná. Tenhle drink jsem si úplně zamilovala!

Musím říct, že od té doby, co piju místo capuccina espresso nebo lungo, dokážu si kávu vychutnat mnohem víc. A zrovna káva od Nespressa mi chutná strašně! <3 Je to taky jediná značka, která mě dokáže fakt probudit po ránu:)

Jo a co se mého outfitu týče, tak mám na sobě šaty z Boohoo.com (link TADY!) a botky z Asosu (link TADY!). Co na ně říkáte?:)

E.

WEARING: 

Dress – Boohoo
Shoes – Asos
Watch – Nicole Vienna
Bag – Pull & Bear