KVIFF – den třetí

Ahooooj!

Tak jsme se s Martinem vrátili v sobotu podruhé do Varů, tentokrát už ale na červený koberec a na closing party v Grandhotelu Pupp. Přes den jsme natočili další díl MM (právě z červeného koberce) a večer jsme na skok omrkli party. Jenže!

Martin mi v pátek večer oznámil, že na closing party v Puppu je dresscode black tie, což pro pány znamená smoking a pro dámy dluhá večerní. Už mu ale nedošlo, že sice jsem holka, která má třikrát tolik oblečení, než všechni normální lidi, ale dlouhou róbu jsem naposledy měla možná tak v tanečních a za prvé je příšerná a za druhé se do ní už dávno nevejdu. Tak jsem mu vynadala a v sobotu ráno jsem už běžela po Příkopech a sháněla dlouhé šaty, které by alespoň trochu připomínaly večerní róbu a zároveň nestály deset tisíc. Nutno podotknout, že jsem na to měla asi 45 minut. NAŠTĚSTÍ jsem v Mangu našla jedny šaty, které splňovaly požadavek dresscodu, nicméně žádná paráda to nebyla. Čapla jsem je a uháněla vyzvednout Martina.

Cesta z Prahy utekla rychle, takže jsem stihla ještě skočit do Douglasu, kde mi udělali parádní vlasy, takže jsem vypadala aspoň trochu k světu:)

Po natáčení jsme video opět hned sestříhali a odeslali do Streamu ke schválení a v 11 už jsme luxusní limuzínou uháněli do Puppu. Ubytování na tu noc jsme zařízené neměli, protože jsme si řekli, že se rozhodneme až podle toho, jaká bude party – buď to o půlnoci zabalíme, sednem do auta a odřídíme do zpátky do Prahy, nebo na rychlo v noci ještě bookneme nějaké ubytko.

Nakonec jsme se rozhodli až asi v půl druhé, že teda jedeme domů, takže do postele jsem ulehala až kolem čtvrté, k smrti vyčerpaná. No a jaká byla party v Puppu? No… nemůžu říct, že špatná. Všechno bylo krásně vyzdobené, spoustu jídla, pití a zajímavých lidí a připadali jsme si jako v Gatsbym, ale mě na tyhle akce moc neužije. Vždyť víte, že já radši ty hory… Hahaha:)  Jednou tuhle party zažít je fajn, ale že bych se na ní každý rok těšila, to ne.

Takže to je ode mě z Varů všechno a příště už report ze Splitu!:))))

E.