KVIFF – den první

Ahoooooj!

Tak jsem se vrátila z Karlových Varů, kam jsem i tentokrát, stejně tak jako minulý rok, zavítala na mezinárodní filmový festival! Dohromady jsem tu strávila dva dny, ale ani na vteřinku jsem se nezastavila. Do Varů jsme přijeli s Martinem už ráno, protože jsme tu natáčeli speciální díl Minuty Módy, který jsme zároveň hned sestříhali, aby vyšel hned další den. Odpoledne jsem se nechala nalíčit u stánku Douglas, kde se mě ujaly hned dvě slečny a udělaly ze mě po celodenním natáčení zase člověka, takže jsem večer vypadala trochu k světu. Jedna se mi postarala o make-up a druhá o vlasy. Udělali jsme nahé líčení jen s výraznou červenou rtěnkou a vlasy jsme jen lehce zvlnily, aby pořád vypadaly přirozeně, ale zároveň upraveně.

Na sobě jsem měla vestu a kalhoty ze Zary, nové botky z Asosu, mojí oblíbenou (ale všemi ostatními nesnášenou) čepici z H&M a kabelku z Pull&Bear.

Ten den jsme ani nestihli ani žádný film, tak jsme doufali, že nějaký omrkneme další den. Večer jsme vyrazili na media party v Poštovním Dvoře, která se vyvedla na jedničku. Odcházeli jsme jako jedni z posledních a přesunuli se do Finlandia Cocos Baru a zbytek už popisovat nebudu, ale je vám určitě jasné, v kolik jsme odcházeli na pokoj, hahaha:)

A o druhém dni, který byl pro mě snad ještě záživnější, vám napíšu hned příště!

A co vy? Byli jste se na festivalu podívat? 🙂 Líbil se vám?

E.