MBPFW ’17 – den třetí

Ahooj!

Je tu poslední report z Fashion Weeku! Na poslední den jsem se už dostavila s berlema, ty na fotkách nejsou ale vidět, protože jsem je odhodila a dělala, jako že mi nic není:D Když se ale pořádně podíváte, zjistíte, že jeden kotník je větší než ten druhý a lehce nafialovělý. Dneska už sedím doma na gauči se sádrou na noze. Ale o tom víc až příště:)

Poslední přehlídkový den jsem zvládla Kateřinu Geislerovou a Petru Balvínovou. Nebudu tajit, že Petru Balvínovou a její tvorbu miluju, takže pro mě byla její přehlídka, stejně jako minulý rok, nejlepší ze všech. Musím ale říct, že na paty jí šlape Kateřina Geislerová, jejíž přehlídka byla letos taky skvostná! <3

Po přehlídce jsem se ještě dobelhala z Kotvy na Příkopy, kde se znovu-otevíral Lacoste Store a strávila tam s holkama další dvě hodinky:)

Na sobě jsem neměla už tak vymazlený outfit, protože jsem v něm musela jít do nemocnice (a při představě, že mi budou dělat rentgen v nějakém extravagantním modelu jsem se musela smát) a ještě na hodinu do školy. Vestu mám ze Zootu a košili i kalhoty z F&F:)

No, už teď se těším na další fashion week! Je to pro mě vždycky taková inspirace, že bych se nejraději taky hned pustila do šití! Znáte to, jak jdete na FedCup a hned si říkáte, že musíte zítra začít hrát pořádně tenis, nebo když vidíte film o Djovi, tak druhý den si nainstalujete mixovací program 😀 Tak takhle to já mám s fashion weekem.

Tak já jdu šít, paaa!
E.