Na pána

Článek vznikl ve spolupráci s BeWooden

Ahooooj!

Vzpomenete si na alespoň jeden můj outfit, jehož součástí je mašle kolem krku? Pokud ne, můžete se podívat třeba tady nebo tady. A nepřišlo vám někdy na těch mašlích něco zvláštního? Je to totiž šňůra od mého černého saténového županu:D Často taky nosím kolem krku pásek od županu. Protože jsem nikdy neměla nic lepšího. Až doteď. Minulý týden se mi dostal do rukou nádherný produkt o kterém bych dneska chtěla napsat, protože si celý článek s věnováním zaslouží.

Je to dřevěný motýlek od české firmy BeWooden, který naprosto fantasticky nahrazuje mojí šňůru od županu. Konečně! Nechápu, že jsem nepřišla dřív na to, že něco tak geniálního existuje. Nejen že to vypadá reprezentativněji a víc na úrovni, ale zároveň i filozofie firmy je neuvěřitelně zajímavá. Všechny jejich produkty jsou totiž v Beskydech vyráběny ručně, a to z odřezků dřeva, které vzniknou při výrobě ve stolařských dílnách. To znamená, že na výrobu jejich produktů nemusí padnout ani jeden strom.

A nevyrábějí jen motýlky! Najdete u nich třeba i psaníčka (třeba takové, jako mám já na fotkách), zápisníky, brašny, brože, zrcátka nebo peněženky. Zároveň nabízejí i gravírování na jejich výrobky, takže za mě je to jeden z nejlepších tipů na vánoční dárek! Kdyby se vám od nich něco líbilo, tak mám pro vás slevu 15%, kterou dostanete při zadání kódu „timetofit„.

A jak se vám líbí outfit? Baví vás pánský styl stejně tak jako mě? :)))

Krásné úterý!

E.

WEARING: 

Blazer with pattern – Forever21
Black blazer – Massimo Dutti
Pants – H&M
Shirt – Gant
Bow tie – BeWooden.cz
Gloves – H&M
Hat – Tonak
Shoes – Selected Femme (via Zoot.cz)
Clutch – BeWooden.cz