Nejhorší je, že každý rok máme MÁLO rohlíčků

img_0459

Ahooj!

Dneska jsem zaspala. Po asi roce. Prostě jsem nedokázala vstát, zamáčkla budík a probudila se v 9:30. Takže samozřejmě nestíhačky:D Naštěstí jsem propásla jen svůj trénink. Vyrazila jsem na focení outfitu ve spolupráci s Peak Performance, takže se o víkendu můžete těšit na spoooustu zajímavých fotek v jejich fantastickém oblečení. Dneska mě ještě čeká konference s Diorem, na kterou se strašně moc těším, tak určitě sledujte můj Instagram Stories, bude toho tam spousta!:)

Zítra plánujeme natáčení a na neděli se těším úplně snad nejvíc, protože plánujeme pečení cukroví s mamkou! Nejhorší na tom je to, že KAŽDÝ rok máme málo rohlíčků, i přesto, že jich děláme každoročně víc a víc (taky se vám to děje?!?!?). Beru tenhle den, jako odpočinek, protože se s mamkou vidím strašně málo, a když už, tak kvůli nějaké povinnosti nebo práci. Těším se, až si otevřeme láhev vína a probereme všechno, co jsme za celý rok nestihly:))

Anyways, na Instagramu ode dneška do neděle probíhá soutěž s Bellissimou! Můžete vyhrát vzduchem vyhřívaný kartáč, se kterým vykouzlíte skvělý účes během chvilky, tak mrkněte na můj Instagram (@timetofit), kde soutěž probíhá! Můžete ho potom třeba darovat jako dárek někomu pod stromeček, pokud ještě nemáte všechny dárky (ehm… jako já :D).

Já sama jsem co se vlasů týče úplně nemožná a pokud by účes měl trvat déle než pět minut, tak ho vzdám rovnou, hodím vlasy do culíku a jdu. Maximum, co se svými vlasy dokážu udělat, je si je vyfoukat hlavou dolů, přičemž pět minut to vypadá dobře, ale po chvíli mi vlasy zplihnou a stejně skončím u toho culíku:D Když mám ale chvilku času, vyfoukám si vlasy přes kartáč a hned to vypadá líp. Sama jsem měla možnost tenhle vysoučeč vyzkoušet a je to opravdu jednoduché a efektivní:)

Tak krásný víkend!
Pa,
E.

img_0471
img_0457
img_0446
img_0434
img_0419
img_0407

WEARING: 

Jacket – Zara
Bag – Forever 21
Pants – Bershka
Top – Pull&Bear
Coat – Boohoo
Gloves – H&M
Shoes – Adidas