Jak dlouho vydrží bílý?

sh7a0807

Ahoooooj!

Tak dneska je ten onen šťastný den, kdy mám poslední zápočet ve škole a od zítra mám leháro! Konečně! (Teda jen do 3.ledna, pak to začne nanovo:D)

Ještě pořád sháním letenky na Vánoce někam do tepla, ale nedaří se mi nic najít:( Potřebovala bych nutně odjet cca 22.12. a vrátit se nejdřív 28.12., zároveň v cílové destinaci nesmí být méně než 25 stupňů, požaduji moře, palmy, zmrzlinu a sluníčko. Ideálně aby se tam neletělo 857865 hodin a aby letenky nestály majlant. Mám dost náročné požadavky a už mi došlo, že žádná taková destinace neexistuje. Napadly mě Kanáry, přičemž bych musela slevit z požadavku na min. 25°C, a nebo Dubaj, kde bych musela slevit z požadavku na cenu letenky. Tak nevím, ale jak se tak znám, tak něco vymyslím 21.12. a 22.12. odletím, haha:) No a o Silvestru ani nemluvě, vůbec nemám žádné plány, takže je dost pravděpodobné, že Nový rok strávím buď doma v učebnicích, nebo v horské chatě v milovaných Alpách, se zlomenou nohou a omrzlinami třetího stupně po dalším pokusu o výstup na Grossglockner.

Co plánujete na Vánoce a na Silvestra vy? 🙂

Anyways, co se mého outfitu týče, tak se mi zase po dlouhé době podařilo nemít na sobě žádnou černou, což je u mě docela úspěch! I když uznávám, že do dnešního (vlastně včerejšího) počasí není all-white outfitu úplně ideální haha:) A co vy na něj? Líbí se? 🙂

P.S.: Připravuji pro vás skvělou vánoční soutěž, která bude běžet od zítra, tak se nechte překvapit a nezapomeňte zítra mrknout na blog nebo Instagram!:)

Pa,
E.

sh7a0814
sh7a0810
sh7a0812
sh7a0803
sh7a0854
sh7a0801
sh7a0855

WEARING: 

Coat – Zoot
Pants – H&M
Shoes – Stradivarius
Handbag – Primark
Sweater – Zara
Shirt – Gant