Pelerína

how_to_wear_a_cape_coat

Ahoooooj!

Krásné Velikonoce všem!

Já teda Velikonoce neslavím, ostatně neslavím žádný svátek včetně Vánoc, Halloweena, Valentýna apod., ale uvědomuju si, že jsem divná já a ne všichni, kdo je naopak slaví, hihi:) Nějak prostě nemám důvod.

Anyways, doufám, že tohle už byl poslední outfit, kde jsem nabalená jako na Sibiř! Už by to chtělo nějaký sluníčko, co říkáte? 🙂 Jsem z tý zimy už taková rozmrzelá, ale ono to asi spíš bude tou diplomkou, než tou zimou:D
Velká novinka je ta, že jsem se přestěhovala z Mnichova zpátky do Prahy. Někteří asi ani nepostřehli, že jsem bydlela v Mnichově, nechtělo se mi o tom moc mluvit, protože jsem si nebyla jistá, jak to všechno dopadne. Přestěhovala jsem se tam za přítelem, ale před dvěma týdny jsme se rozešli, takže jsem se vrátila do Prahy. A musím říct, že to byl nejhorší rozchod, co jsem kdy zažila. Většinou jsem schopná se rozejít v klidu, jako dospělej člověk, ale tady to fakt nešlo. Byl to totiž totální psychopat, kterej se mi neustále hackoval do zpráv všude možně a skončilo to tím, že mě chtěl zažalovat, že jsem mu ukradla autorský práva k fotce z Maroka.

Znala jsem ho jen půl roku, než jsem se k němu přestěhovala, což není úplně hodně, já vím, ale nebavilo nás pořád pendlovat mezi Mnichovem a Prahou. Něco je na tom, že člověk toho druhýho pozná nejlíp tak, že spolu začnou bydlet a já můžu říct, že jsem se nestačila divit. Většinou dokážu lidi docela odhadnout, ale tady jsem se spletla jako nikdy v životě a bylo to nejhorší rozhodnutí, co jsem kdy udělala.

Btw. anglická verze je úplně o něčem jiným, tak se kdyžtak nedivte. Je to preventivní opatření, protože mám dojem, že mě neustále stalkuje a mám takovej dojem, že kdyby si tohle přečetl, tak mi do týdne přijde další žaloba.

Tak ještě jednou krásný Velikonoce! :)))

E.

how_to_wear_a_cape_coat
how_to_wear_a_cape_coat
how_to_wear_a_cape_coat
how_to_wear_a_cape_coat
how_to_wear_a_cape_coat

WEARING: 

Coat – Zara
Sweater – Zara
Shirt Dress – Cos
Shoes – Zara
Hat – H&M
Handbag – Zara