Po dlouhé době na tenise

Elite Bloggers – Content Marketing

Ahoooj!

Tak schválně! Kolik z mých čtenářů hraje nebo někdy hrál tenis?

Já osobně mám k tenisu strašně pozitivní vztah, protože to je jediný sport, který mi z dětství zůstal. Hrála jsem jako malá asi 12 let a moje tenisová kariéra skončila po tom, co jsem se vrátila z Ameriky. Skončila vlastně v tom nejlepším, protože v USA jsem se hodně zlepšila, ale po návratu už prostě nebyl čas a ani příležitost.

V Americe na střední škole na sporty hodně dbají a právě tam jsem jezdila po turnajích a hrála dobré 4 hodiny denně. Žádná sranda při Texaských 40 stupních, hahaha:)

No a protože jsem chtěla oprášit své rakety, vyrazila jsem s Vojtou do mé oblíbené Sokolovny v Průhonicích, kde právě otevřeli venkovní kurty. Chvíli mi trvalo, než jsem se do toho dostala, ale bavilo mě to tak strašně moc, že bych zase chtěla začít hrát!

Vždycky jsem hrála na antuce, ale ta mi vždycky po hodině hraní skřípala i mezi zubama, takže jsem plynule začala vybírat umělé kurty a nemůžu si je vynachválit. A právě takový mají i v Sokolovně, takže pokud máte antuky taky plné zuby (doslova hihihi:))), tak skočte právě sem!

Tohle dopoledne jsme spojili i s obědem v restauraci, který byl víc než výborný! Jejich restaurace mě vážně strašně baví, protože pokaždé něčím příjemně překvapí:))))

A co vy? Na jakých sportech jste vyrůstali vy? 🙂 Zůstal vám nějaký?

Krásné úterý všem!
E.