IMG_3602

Ahoj!

Musím se s vámi podělit o svůj včerejší zážitek! Nakladatelství Grada pro několik blogerek, včetně mě, připravila takový netradiční workshop na téma „Praha Neznámá“.

Se stejným jménem vyšla totiž i kniha, jejíž autorem je Petr Ryska, který nás i samotný provedl po neznámých, ale krásných místech Prahy, o kterých já jsem něměla ani tušení, že existují. Vydali jsme se včera do Nového Světa, který se nachází hned pod Pražským Hradem.

Věděli jste třeba, že tato část Prahy bývala dříve chudinskou čtvrtí a dneska se cena bytů pohybuje až kolem 40 mil. Kč? Pan Ryska nám vyprávěl i různé historky, jak to v uličkách chodilo dřív a nebo kdo v jednotlivých malebných domkách bydlel.

Křest knihy se koná dneska od 18:00 v Kavárně co hledá jméno a já u sebe mám 3 knihy, které můžete ode mě vyhrát! Stačí na Instagram nahrát fotku z místa Prahy, které máte rádi, kam se rádi vracíte, nebo které vás zaujalo a označit fotku hashtagem #PrahaNeznama a @timetofit. Soutěž bude trvat do středy do 20:00, kdy vyhlásím tři vítěze a kteří ode mě obdrží knihu.

Už mám po zkouškách a jsem ráda, že si můžu přečíst jinou knihu, než je pětsetistránková učebnice mikroekonomie, takže jsem se sama do Prahy Neznámé začetla a musím říct, že tam jsou věci, o kterých jsem něměla ani ponětí. Pravidelně teď informuju Vojtu, kde kdo bydlel a které dělové koule va fasádě domů jsou ty pravé a které jen atrakce pro turisty:D

Tak šup na Instagram a postovat fotky z Prahy! Už se těším na tipy, kam zajít! .)

E.

IMG_3604
IMG_3606
IMG_3607
IMG_3611
IMG_3614
IMG_3622
IMG_3625
IMG_3626
IMG_3629