První vánoční dárek

Článek vznikl ve spolupráci s LG

Ahoooj!

Tak teď doufám, že se na mě nebudete zlobit, když napíšu miničlánek o tom, jak jsem dostala svůj dárek k Vánocům brzy, protože jsem z něj strašně nadšená, takže mám potřebu tohle nadšení sdílet. Čeká mě totiž stěhování, čehož využilo LG a darovalo mi jejich největší novinku ze světa praní a sušení. Původně jsem měla být přestěhovaná už v srpnu, jenže nastaly komplikace a stěhovat se budu až v únoru. Takže zatím se pračka & sušička nachází u nás v Hubu v meetingové místosti, kde na ní teď budou muset dva měsíce koukat všechny návštěvy, které do Hubu zavítají, hihi:) Takže logicky tady vznikly právě tyhle praštěný fotky.

Když mi řekli, že tahle sušička s názvem LG DUAL Inverter Heat Pump má technologii duálního invertorového čerpadla, šla jsem docela do kolen, ale pak se ukázalo, že v praxi to znamená to, že si můžete vybrat, jestli chce šetřit čas a nebo energii. Zároveň mě dostala technologie, která si umí poradit s vlasama na oblečení, protože z toho už jakožto holka s dlouhýma vlasama šílimO:-) Kdyby vás tenhle zázrak zajímal, tak mrkněte sem!:)

Když už jsme u těch vánočních dárků, tak já úplně nejsem zastánce hysterických vánočních nákupů v obchoďácích a upřednostňuju praktické záležitosti, které vážně k něčemu budou, takže v tomhle případě se LG vážně trefilo. K Vánocům jsem si totiž nepřála nic jiného, než urychlení celého stěhování a ulehčení stěhovacího stresu.

Bohužel jsem ani jeden produkt ještě nepoužila, tak vám nemůžu říct, jak jsem s ním spokojená, nicméně v dosavadním bytě jsem měla pračku LG a za celých 8 let, kterých tady už zevluju, se s ní nikdy nic nestalo a šlape jako hodinky, tak předpokládám, že tahle na tom bude podobně.

Přihlásím se s recenzí až budu plně přestěhovaná!
E.